یک کریسمس منحصر به فرد در مرکز خرید تازه تاسیس جوهور بارو

توریست مالزی – Beletime Danga Bay یک مرکز خرید احاطه شده توسط هنرهای دریایی در جوهور بارو افتتاح شد. به گزارش استار، امسال یک کریسمس منحصر به فرد را...
توریست مالزی – Beletime Danga Bay یک مرکز خرید احاطه شده توسط هنرهای دریایی در جوهور بارو افتتاح شد.

به گزارش استار، امسال یک کریسمس منحصر به فرد را با یک مرکز تفریحی دریایی جشن بگیرید که قرار است تجربه جدیدی در جوهور باشد.

خلیج Beletime Danga، مفهوم یک مرکز خرید احاطه شده توسط هنرهای دریایی، با خوشبختی به عنوان هسته معنوی آن و نیز مزیت قرار گرفتن در یک ساحل شنی سفید با طول ۴۰۰ متر را معرفی می کند.

کل بازار تزئین شده است تا داستانی در مورد اهمیت حفظ اقیانوس ها و مراقبت از زندگی دریا برای اطمینان از خوشبختی نسل های آینده ارائه دهد.

این کار از طریق شخصیت های اصلی Cute Soldier Family انجام شده که جستجوی یک نهنگ جادویی صورتی به نام جینگ جینگ را نشان می دهد، که می تواند بحران اقیانوس را حل کند و شادی را در میان جهانیان گسترش دهد.

بازدید کنندگان می توانند این سفر عجیب و غریب طنز را از طریق بسیاری از تزیینات هنر دریایی متشکل از نوارهای رنگارنگ زیر آب و زندگی دریایی کارتونی دنبال کنند.

از طریق تم های منحصر به فرد ، طراحی های زیبا و پیچیده ، Beletime مکان بسیار خوبی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد تا عکس های اینستاگرام زیبایی از خود بگیرند.

همچنین در این مرکز برای اولین بار برندهای مشهوری از کشورهای سنگاپور، چین، کره و سایر کشورها در مالزی افتتاح ارائه داده است. به عنوان مثال، Womei که یک سینمای زنجیره ای محبوب در چین است، LoveYoyo یک پارک موضوعی با برف و یخ واقعی و همچنین دیگر مارک های مشهور.

برای کسانی که به دنبال فعالیت برای کل خانواده هستند، Tee & Putt Mini golf از دبی یک مکان عالی خواهد بود، زیرا گلف بازان کوچک در مکان های تاریک و روشن، گلف بازی جادویی را برای کل خانواده تجربه خواهند کرد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده + نه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!