۳ جایگزین برتر گوگل پلی موزیک برای اندروید در سال ۲۰۲۰

توریست مالزی – کمپانی گوگل تایید کرده است که در سال جاری گوگل پلی موزیک به خاطره‌ها می‌پیوندد و در اکوسیستم اندروید، یوتیوب موزیک جای آن را می‌گیرد. البته...
توریست مالزی – کمپانی گوگل تایید کرده است که در سال جاری گوگل پلی موزیک به خاطره‌ها می‌پیوندد و در اکوسیستم اندروید، یوتیوب موزیک جای آن را می‌گیرد. البته که این تصمیم اصلا جای تعجب ندارد زیرا در حال حاضر یوتیوب برترین وب سایت محتوای ویدیویی و همچنین موسیقی (به شیوه On-demand) در جهان است.

یوتیوب موزیک (YouTube Music)
به گزارش زومیت، در واقع یوتیوب موزیک بهترین برنامه موسیقی موجود برای گوشی‌های هوشمند اندرویدی است. این برنامه توسط گوگل ساخته شده و به طور رسمی به عنوان گزینه جایگزین گوگل پلی موزیک معرفی شده است. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا آهنگ‌ها و فیلم‌های مورد نظر خود را پیدا کنید. علاوه بر این، لیست‌های پخش و توصیه‌هایی نیز بر اساس سلیقه و آنچه در منطقه شما رواج دارد به شما نشان می‌دهد.

آمازون موزیک (Amazon Music)
برنامه آمازون موزیک یک برنامه رایگان مانند گوگل پلی موزیک نیست، اما بهترین برنامه موجود در این لیست می‌باشد. برای دسترسی به بیش از ۶۰ میلیون آهنگ ابتدا به یک حساب کاربری ویژه نیاز خواهید داشت و پس از آن شما قادر به گوش دادن موسیقی حتی به صورت آفلاین خواهید بود و می‌توانید از امکانات متنوع این نرم‌افزار بدون آگهی بهره‌ مند شوید.

اپل موزیک (Apple Music)
همیشه بین سیستم‌ عامل‌های آی او اس و اندروید رقابت وجود داشته است و اپل یک برنامه موسیقی به نام اپل موزیک دارد که در فروشگاه گوگل پلی عرضه کرده است. اپل موزیک به دلیل کتابخانه گسترده و وسیع خود با بیش از ۶۰ میلیون آهنگ شناخته شده است. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا نه تنها موسیقی‌های شخصی خود را بر روی اپل موزیک بارگذاری کنید بلکه می‌توانید به ایستگاه‌های رادیویی مورد علاقه خود نیز گوش دهید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − 10 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!