+۸excite اولین اپلیکیشن خرید آنلاین گروهی در مالزی

توریست مالزی – اولین برنامه خریدگروهی مالزی به شما امکان را می دهد که کالاهای مورد نظر خود را زیر قیمت بازار خریداری کنید. به گزارش کی ال فودی،...
توریست مالزی – اولین برنامه خریدگروهی مالزی به شما امکان را می دهد که کالاهای مورد نظر خود را زیر قیمت بازار خریداری کنید.

به گزارش کی ال فودی، اکثر ما گذشته از غذا، عاشق خرید هستیم! اما با وجود همه پلتفرم‌های خرید آنلاین، اگر فقط یک توقف برای همه اقلام مورد علاقه ما با تخفیف‌های بیشتر وجود داشته باشدعالی خواهد بود.  +۸excite، اولین و تنها برنامه گروه خرید مالزی است! با استفاده از این اپلیکیشن می توانید همه چیز را با قیمت پایین تر از طریق خریدهای گروهی بخرید و مهمتر از همه، همه را یکجا ارسال کنید!

اما خرید گروهی چیست؟
خرید گروهی عده ای از مردم هستند که با هم به صورت گروهی اقلامی را خریداری می کنند تا بهترین نرخ ها را داشته باشند! می‌توانید از میان تنقلات و خواربار، سلامت و زیبایی، موبایل و وسایل خانه تا بسیاری موارد دیگر را خریداری نمایید.

ارسال مستقیم برای کسانی است که خواهان تحویل سریع هستند و در اسرع وقت به دستشان می رسد. در حالی که برای ارسال گروهی، خریداران فقط باید یک بار هزینه بپردازند تا همه خریدها یکباره ارسال شود! همچنین می‌توانید برای هر هزینه‌ای که می‌کنید، امتیاز هیجان‌انگیز کسب کنید و از این امتیازها برای پرداخت هزینه‌های خریدهای بعدی استفاده کنید.

+۸excite را از Apple App Store یا Google Play Store می توانید دانلود کنید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

10 − پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!