آنگسانا اسپا در هتل کراون پلازا (Angsana Spa)

این اسپای زنجیره ای معروف زیرشاخه ای از گروه اسپا های Banyan Tree می باشد که بیش از سی شعبه در سراسر جهان دارد و تا کنون موفق به کسب جوایز بین المللی بسیاری شده است.
توریست مالزی – این اسپای زنجیره ای معروف زیرشاخه ای از گروه اسپا های Banyan Tree می باشد که بیش از سی شعبه در سراسر جهان دارد و تا کنون موفق به کسب جوایز بین المللی بسیاری شده است.

این اسپای مجلل شامل ۲۲ اتاق و دو باغ کوچک سرسبز می باشد که تمام فضای طبقه پنجم هتل کراون پلازا را در بر گرفته است. محوطه داخلی اسپا با سنگ های طبیعی, چوبکاری های تیره, ساقه های بامبو و نورپردازی ملایم به گونه ای طراحی شده است که فضایی آرامش بخش و چشم نواز را بوجود می آورد.

آنگسانا اسپا با بهره گیری از مواد طبیعی بومی مانند گل ها و میوه های استوایی و با استفاده از تکنیک های سنتی شرقی , خدمات گسترده ای را در زمینه شادابی و جوانسازی جسم و بهبود سلامتی به مشتریان خود ارائه می دهد.

تخصص این اسپا در آروماتراپی و ماساژهای تراپیوتیک ویژه ای است که با ایجاد فشار و ضربات در نقاط خاص بدن ( بر طبق اصول طب سنتی شرقی) سبب رفع خستگی وگرفتگی عضلات بدن می شود.

از میان خدمات منحصربفرد این اسپا می توان به ماساژ تراپیوتیک بامبو و ماساژ مخصوص آنگسانا با استفاده از روغن یوفوریا، عصاره گیاه یلانگ یلانگ و عصاره Litsea Cubeba اشاره نمود که نقش موثری در بهبود سیستم گردش خون، رفع تنش و ایجاد آرامش عمیق جسمی و روحی دارند.

آدرس :Level 5 Crown Plaza Mutiara Hotel, Jalan Sultan Ismail, 50250, Kuala Lumpur
آدرس وب سایت : www.angsanaspa.com

angsana spa2

پاسخی ارسال کنید

*

*

17 + چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!