اتحادیه ملی آموزش مالزی، خواستار تعطیلات طولانی تر برای عید قربان شد

توریست مالزی – اتحادیه ملی آموزش (NUTP) از دولت خواسته است که امسال تعطیلات طولانی تری را برای هاری رایا حاجی (عید قربان) اختصاص دهد. به گزارش نیو استریتس...
توریست مالزی – اتحادیه ملی آموزش (NUTP) از دولت خواسته است که امسال تعطیلات طولانی تری را برای هاری رایا حاجی (عید قربان) اختصاص دهد.

به گزارش نیو استریتس تایمز، دبیر این اتحادیه، آقای هری تان گفت: به دلیل مقررات منع آمد و شد مالزیایی ها برای عید فطر نتوانستند به زادگاه خود بروند. این اتحادیه شکایت های زیادی از والدین و معلمان دریافت کرده است، زیرا قرار است مدارس قبل از عید قربان (۳۱ جولای و ۱ اگوست) بازگشایی شوند. تغییر ناگهانی در تقویم مدرسه ۲۰۲۰ توسط وزارت آموزش و پرورش باعث ایجاد مشکلاتی در بین معلمان و خانواده های آنها شده است.

وی گفت: دولت باید این مساله را در نظر بگیرد زیرا بسیاری از مردم قصد داشتند بر اساس تقویم قدیمی مدرسه، به دلیل برداشته شدن ممنوعیت سفربین ایالتی، به زادگاه خود برگردند. معلمان در برگزاری دوره های آموزش و یادگیری بصورت آنلاین برای دانش آموزان خود در طول MCO بسیار سخت تلاش کرده اند، و اکنون نیاز به استراحت دارند.

او گفت: اتحاد ملی آموزش پیشنهاد کرده تا وزیر آموزش و پرورش، روز ۳۰ جولای را نیز به عنوان تعطیلات ویژه برای مدارس در نظر گرفته و رسما اعلام کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده − سیزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!