اپلیکیشن محبوب حمل و نقل و تحویل کالا: Lalamove

توریست مالزی – هم اکنون Lalamove در ۲۴ کشور آسیایی از جمله مالزی، آمریکای لاتین و ایالات متحده فعالیت می کند و به بیش از ۷ میلیون کاربر خدمات...
توریست مالزی – هم اکنون Lalamove در ۲۴ کشور آسیایی از جمله مالزی، آمریکای لاتین و ایالات متحده فعالیت می کند و به بیش از ۷ میلیون کاربر خدمات می دهد.

در Lalamove، راننده گان با مجموعه متنوعی از خودروها مانند کامیون، وانت، اتومبیل و موتور سیکلت بسته ها و کالاها را در هر اندازه ای و با کمترین هزینه را تحویل گرفته و به مقصد می رسانند. با این اپلیکشین همجنین می توانید مواد غذایی خود را با قیمتی ارزان بخرید و دریافت کنید.

Lalamove به یک شریک استراتژیک برای مشاغل در زمینه حل مشکلات تحویل و نقل و انتقال کالا تبدیل شده است. از فروشگاه های آجر و سیمان گرفته تا رستوران های بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای و تجارت الکترونیکی. Lalamove به طیف وسیعی به صنایع و بنگاه های اقتصادی کمک می کند تا وسیله نقلیه متناسب با بار خود را انتخاب نمایند.

اگر برای نقل انتقال وسایل بزرگ و یا وسایل منزل خود دنبال گزینه ای ارزانتر هستید می توانید از این برنامه استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراحعه نمایید.

https://www.lalamove.com/malaysia/kualalumpur/en/home


 

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده + شانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!