بازگشایی مرزهای چین – ۱۳ پرواز از چین به مالزی در یک روز

توریست مالزی – فرودگاه‌های مالزی آماده هجوم مسافران چینی شدند. به گزارش استار، اپراتور فرودگاه اعلام کرد که با بازگشایی مرزهای چین دیروز، ۱۱ پرواز از این کشور در...
توریست مالزی – فرودگاه‌های مالزی آماده هجوم مسافران چینی شدند.

به گزارش استار، اپراتور فرودگاه اعلام کرد که با بازگشایی مرزهای چین دیروز، ۱۱ پرواز از این کشور در فرودگاه بین المللی (KLIA) و دو پرواز دیگر در KLIA2 فرود آمدند.

MAHB اعلام داشت: امکانات مختلفی از جمله امکانات ترمینال و خدمات با پیش بینی افزایش مسافران چینی انجام شده است. در مجموع ۱۶ اتوبوس شاتل به صورت شبانه روزی کار می کنند تا از جابجایی مسافران اطمینان حاصل کنند. میزهای کمکی نیز با کارکنان ماندارین زبان در حال خدمات رسانی هستند.

MAHB که در مورد افزایش موارد کووید-۱۹ در سراسر چین گفت: با وزارت بهداشت و سایر آژانس‌های مربوطه همکاری نزدیکی خواهیم داشت تا از ایمنی سلامت همه مسافران اطمینان حاصل شود.

در این بیانیه آمده است: «اقدامات ایمنی بهداشتی در فرودگاه‌ها، که از زمان شروع همه‌گیری جهانی برقرار بوده‌اند، با جدیت و صادقانه اجرا خواهند شد.»

سال گذشته، فرودگاه های مالزی ۱۴۳۰۰۰ جابجایی هواپیمای بین المللی را ثبت کرد و ۷۷.۶ درصد (۱۱۱۰۰۰) از آنها در KLIA انجام شد. از آوریل ۲۰۲۲ پروازهای ورودی و خروجی چین در KLIA انجام شده است و تعداد آنها در سه ماهه آخر سال به تدریج افزایش یافته است. انتظار می رود این تعداد در سال جاری به دنبال کاهش محدودیت های سفر توسط دولت چین بیشتر شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 + سیزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!