بیمارستان کلمبیا   (Columbia Asia Hospital)

توریست مالزی- بیمارستان کلمبیا در بوکیت ریماو(Bukit Rimau)، در منطقه مسکونی شاه عالم واقع است. این بیمارستان خدماتی شامل تخصصی قلب (cardiology)، اطفال (pediatrics)، جراحی عمومی (general surgery)، زنان...
توریست مالزی- بیمارستان کلمبیا در بوکیت ریماو(Bukit Rimau)، در منطقه مسکونی شاه عالم واقع است. این بیمارستان خدماتی شامل تخصصی قلب (cardiology)، اطفال (pediatrics)، جراحی عمومی (general surgery)، زنان و زایمان (obstetrics and gynecology)، ارتوپدی (orthopedics)، روماتولوژی (rheumatology) و اورولوژی (rheumatology) را ارایه می دهد. علاوه بر این، بیمارستان خدماتی از قبیل جراحی جایگزین زانو (knee replacement surgery)، آرتروپلاستی (arthroplasty) ودرمان آسیب های ورزشی (sports injury) را نیز فراهم می کند.

کلمبیا آخرین پیشرفت های تکنولوژی پزشکی را همراه با تیم های متخصص مشاور به عنوان یک مرکز پیشرو در آسیا در اختیار بیماران قرار داده است. این مرکز با توجه به مکان و فضای مناسبش برای بهبود و درمان بیماران نیز بسیار مورد توجه است.

این بیمارستان زیر مجموعه ای از گروه آسیا کلمبیا (Columbia Asia Group) است که در کشورهایی دیگر از جمله هند، ویتنام و اندونزی نیزشبکه ای از امکانات بهداشتی شامل بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراقبت های ویژه دارد.

این بیمارستان شعبات زیادی در کوالالامپور و دیگر شهرهای مالزی دارد.

Address: 3, Persiaran Anggerik Eria, Bukit Rimau, Seksyen 32, 40460 Shah Alam, Selangor

Website: www.columbiaasia.com/malaysia

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!