دهکده فرانسوی ها (Colmar Tropicale)

این هتل ومجموعه تفریحی زیبا در منطقه بوکیت تینگی Bukit Tinggi (یکی از مناطق کوهپایه ای و خوش آب و هوای استان پهنگ) در55 کیلومتری شمال شرق کوالالامپور واقع شده است.
توریست مالزی – این هتل و مجموعه تفریحی زیبا در منطقه بوکیت تینگی Bukit Tinggi (یکی از مناطق کوهپایه ای و خوش آب و هوای استان پهنگ) در ۵۵ کیلومتری شمال شرق کوالالامپور واقع شده است.

کلمار تروپیکال (Colmar Tropicale) که به دهکده فرانسوی ها معروف است شامل هتلی است که شبیه دهکده فرانسوی کلمار(درقرن شانزدهم میلادی) بنا شده است و در منطقه ای به وسعت ۸۰ هکتار پوشیده از جنگل های انبوه استوایی قرار گرفته است.

این هتل به سبک معماری اروپایی و به شکل یک دهکده قدیمی با ساختمان های رنگارنگ و سقف های شیبدار, کانال های آبی  باریک و یک پیاده رو اصلی سنگفرش شده است که ساختمان های هتل و رستوران ها و کافی شاپ های کوچک و زیبا در دو طرف آن صف کشیده اند.

اطراف میدان مرکزی این دهکده با آبنمای زیبای آن, محل اجرای  موزیک زنده و نمایشات خیابانی است که تجربه ای جدید و دلپذیری را برای مهمانان هتل و دیگر بازدیدکنندگان رقم میزند.

در نزدیکی این هتل محلی به نام  دهکده ژاپنی قرار دارد.این باغ کوچک با خانه های سنتی ژاپنی و برکه های آب زیبا توسط طراح معروف ژاپنی Kaio Ariizumi وتیمش ساخته شده است. بازدیدکنندگان ازاین دهکده ژاپنی ضمن آشنایی با آداب و رسوم این کشورمانند پوشیدن کیمونو و اجرای مراسم سنتی صرف چای, میتوانند از امکانات ماساژ وحمام آب گرم نیزلذت ببرند.

از دیگر محل های جالب و دیدنی مجموعه کلمر تروپیکال میتوان به باغ گل و گیاهان استوایی و معبد بودای ۴ سر اشاره کرد.

این مجموعه همچنین دارای یک سالن مجهز ورزشی, زمین گلف و امکانات اسب سواری و کوهپیمایی درمیان جنگل های زیبای این منطقه می باشد.

افراد عادی که قصد اقامت در این هتل را ندارند میتوانند با پرداخت ورودیه ازهمه امکانات این مجموعه تفریحی استفاده نمایند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت http://www.colmartropicale.com.my مراجعه نمایید.

colmar3colmar1Colmar-Tropicale-4colmar5

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 + 13 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!