ربات های گارسون به مالزی آمدند

توریست مالزی – Briyani Bistro در Klang با استفاده از ربات از شما پذیرایی می کند. به گزارش کی ال فودی، Buharry Briyani Bistro که در کلانگ واقع شده،...
توریست مالزی – Briyani Bistro در Klang با استفاده از ربات از شما پذیرایی می کند.

به گزارش کی ال فودی، Buharry Briyani Bistro که در کلانگ واقع شده، اکنون دو روبات دارد که وعده های غذایی را به شما ارائه می دهد. تصور کنید غذا و نوشیدنی خود را از دستگاهی می گیرید که دقیقاً می داند کجا نشسته اید! اکنون این فناوری در خدمت شماست. Buharry Briyani Bistro غذا را از طریق ربات هایی به نام Upin & Ipin به شما ارائه می دهد.

ظاهراً هر ربات ۴۰۰۰۰ RM خریداری شده که حدود دستمزد سالانه یک کارگر است! به نظر می‌رسد مشتریان این افزودنی‌های جدید به رستوران را دوست دارند و ویدیوهای زیادی برای TikTok می‌گیرند.

در اینجا نحوه کار آن آمده است:
۱. بارکد روی میز را اسکن کنید تا سفارش خود را ثبت کنید.

۲. منتظر بمانید تا ربات به میز شما برسد و غذا (و نوشیدنی) شما را تحویل بگیرد.

۳. روی یک دکمه روی صفحه نمایش ربات ضربه بزنید و برای خداحافظی دست تکان دهید.

سپس ربات می رود! ساده است. همه چیز برای سفارش از طریق بارکد در دسترس است، اما اگر می خواهید ناسی کامپور را سفارش دهید، می توانید این کار را در پیشخوان انجام دهید.

منوی آنها به صبحانه، ناهار و شام تقسیم می شود. این شامل غذاهای ماماک، مانند ناسی کندر، می گورنگ، روتی چانای، توسای و حتی ‘بهترین چیز نان در کلانگ’ است. ناگفته نماند، این رستوران با غذای ‘BUHARRY DHAM BRIYANI’ خود شناخته شده است. انواع بریانی با گوشت گاو، مرغ پیاز یا بره نیز موجود است. در واقع گزینه های خوبی در مورد بریانی وجود دارد،

با این حال، ربات ها فقط برای رفتن به یک طرف میز برنامه ریزی شده اند، بنابراین اگر در سمت دیگر هستید، باید منتظر بایستید. اما در هر صورت جالب توجه است!

Address: 20, Jalan Seri Sarawak 20B, Taman Sri Andalas, 41200 Klang, Selangor
Operating Hours: 7am-12.50am (Daily)
Contact: 03-3884 9697


پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده − دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!