رستوران گاگان gaggan restaurant

توریست مالزی – رستوران گاگان، در کنار برج های دوقلوی پتروناس واقع شده و احتمالا تنها رستوران جهان است که می تواند ادعا کند که جانشین و نماد مناسبی...
توریست مالزی – رستوران گاگان، در کنار برج های دوقلوی پتروناس واقع شده و احتمالا تنها رستوران جهان است که می تواند ادعا کند که جانشین و نماد مناسبی برای گاگان بانکوک هست.

منوی رستوران شامل غذاهای سنتی و مدرن می شود و انواع سوپ، شیرینی، سوسیس، ترشی و بادام زمینی بو داده در منو جای دارند. یکی از محبوب ترین غذاها در این رستوران، ترکیبی باشکوه از ادویه بدگوا مخلوط با مارمالادهای شیرین و منحصر بفرد است. در این رستوران تمامی وعده های غذایی سرو شده و گوشت بره با سس ایکریکو همراه با ترشی انبه یکی از بهترین غذاهاست.

همچنین، در این رستوران غذایی که ترکیبی از ماهی و ادویه کاری بوده نیز سرو می شود. این مورد یکی از پرطرفدارترین غذاهای جنوبی هند است. نوشیدنی های رستوران گاگان نیز بسیار خوشمزه بوده نمتعلق به جنوب هند هستند. یکی از نوشیدنی های محبوب اینجا ترکیبی از ادویه پودوچری و برگهای مورینگاست.

در این رستوران موسیقی زنده نیز برگزار می شود و شما در حین غذا خوردن احساس می کنید که در یک کنسرت باشکوه حضور دارید. تزئینات و معماری آن نیز بسیار جالب و قابل توجه هستند.

آدرس: Lot 183, 1st Floor Jalan Mayang, Off, Jalan Yap Kwan Seng, Kampung Baru, 50450 Kuala Lumpur

منبع: همگردی

 


پاسخی ارسال کنید

*

*

هفت − یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!