غذای ناب مالایی در رستوران اناک کی ال (Enak KL)

توریست مالزی- یکی از مشهورترین رستورانهای کوچک مالایی، رستوران اناک کی ال است. این رستوران در مرکز خرید مجلل استارهیل گالری (Starhill Gallery) با غذای تند و مخصوص مالایی،...
توریست مالزی- یکی از مشهورترین رستورانهای کوچک مالایی، رستوران اناک کی ال است. این رستوران در مرکز خرید مجلل استارهیل گالری (Starhill Gallery) با غذای تند و مخصوص مالایی، یکی از بهترین رستوران‌های مالزیایی (Tatler2011) است که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده و در خدمت مشتریان بین‌المللی است.اناک به شدت به دستورالعمل‌های غذایی خانوادگی قدیمی معتقد است. از همین روست که غذاها چنین عطر و طعم غنی و منحصر به فردی دارند. برنج سفید  که با بیشترغذاهای رستوران سرو می شود متناسب با ذائقه‌ی مردم محلی پخته می‌شود. با این حال، نگران نباشید چون می توانید ادویه‌ی کمتری درخواست کنید.

جالب این که غذاهای لذیذ این رستوران با قیمتی مناسب عرضه می شود. کارکنان آموزش دیده به خوبی می دانند که مهمان‌نوازی چیست و انتخاب های کمی از شراب برای کسانی که واقعا نمی توانند بدون شراب غذا میل کنند، وجود دارد.

از آنجا که منو یک مجموعه گسترده غذایی آسیایی با انواع طعم ومزه عالی است، انتخاب را مشکل می کند.

گاگو- گادو(gago-gado) که از سبزیجات پخته شده تازه، ​​توفو، تخم  بلدرچین و سس بادام زمینی درست شده است، از غذاهای بسیار پر طرفدار رستوران است.

همچنین رندانگ پاندانگ (rendang padang) تازه تهیه شده از گوشت گاو پخته شده در کره نارگیل وادویه جات و سمبل تامیس اودانگ (ambal tumis udang) میگو شیرین شده با فلفل قرمز آتشین، تمبر هندی و برگ فلفل را امتحان کنید.

فراموش نکنید که یکی از دسرهای مخصوص رستوران را در پایان تست کنید و از طعم های بی نظیر و منحصر بفرد آنها لذت ببرید.

 

Enak KL Opening Hours: 12:00 – ۰۱:۰۰


Address: LG2, Feast Floor, Starhill Gallery, 181 Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur


Tel: +603 2141 8973


پاسخی ارسال کنید

*

*

12 − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!