فروشگاه های گیاهی (عطاری) سنتی چینی در کلانگ

توریست مالزی- استفاده از گیاهان دارویی و تقویتی طبیعی به بهبود وضعیت تغذیه و انرژی ما کمک می کند. تنها زمانی که سالم هستیم می توانیم بهترین راندمان کاری...
توریست مالزی- استفاده از گیاهان دارویی و تقویتی طبیعی به بهبود وضعیت تغذیه و انرژی ما کمک می کند. تنها زمانی که سالم هستیم می توانیم بهترین راندمان کاری را ارایه دهیم و یا اوقات خوشی را با خانواده سپری کنیم. در اینجا برخی از مغازه های گیاهی محلی در سلانگور (Selangor) و کوالالامپور را به شما معرفی می کنیم. بعضی از آنها حتی گیاهان دارویی را در محل شما تحویل می دهند.

 

هوکوآ تونیک (Hockhua Tonic)


Hockhuaهوکوآ از معروفترین فروشگاههای فعال در حوزه گیاهی چینی است. شعبه های اصلی این فروشگاه در سنگاپور است، همچنین در مالزی، کوالالامپور چندین شعبه بسیار فعال دارند. این کمپانی فعال در حوزه های واردات، کشت، تولید و فروش گیاهان  درمان سنتی چینی است. وب سایت مجموعه به چندین زبان از جمله انگلیسی به آدرس http://www.hockhuatonic.com/

اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار علاقمندان قرار می دهد. یکی از شعب فعال هوکوآ تونیک در بندر ماجالارا (Bandar Menjalara) واقع است. شعبه دیگر مجموعه در دامنسرا متیارا، تسکو (Tesco Damansara Mutiara) واقع است.

۳, Jalan 7A/62A, Bandar Menjalara, 52200 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur


Lot 13, Tesco Damansara Mutiara, Jalan PJU 7/4, Damansara Mutiara, Selangor, 47800 Petaling Jayaیو یان سانگ (Eu Yan Sang)


یو یان سانگ یک شرکت متخصص در طب سنتی چینی است. این کمپانی بزرگ در حال حاضر بیش از ۳۰۰ شعبه در هنگ کنگ، ماکائو، چین، مالزی، سنگاپور و استرالیا دارد. به علاوه بر این ها، دو کارخانه در هنگ کنگ و مالزی مشغول تولید و بسته بندی گیاهان دارویی است.

این شرکت در سال ۱۸۷۹ در سنگاپور شروع به کار کرد. شعب مختلف یو یان سانگ علاوه بر فروش محصولات خدمات درمانی تخصصی نیز ارایه می دهند. وب سایت این مجموعه به آدرس http://www.euyansang.com.my/ اطلاعات بسیار مفیدی در مورد گیاهان برای جنسیت های مختلف به تفکیک ارایه می دهد. از شعبات فعال در کوالالامپور می توان به پاساژ بزرگ  پاویلیون در بوکیت بینتنگ (Pavilion Shopping Mall) و سانوی والسیتی مال (Sunway Velocity Mall) اشاره کرد.

 

سون هینگ چونگ جنسینگ (Soon Hing Cheong Ginseng)


سون هینگ چونگ جنسینگ از سال ۱۹۵۶ در پودو (Pudu) شروع به کار کرده است. این مجموعه کم نظیر انواع گیاهان دارویی را  با مشاوره های پزشکان تی سی ام (TCM) ارایه می دهد. ساعت کاری مجموعه سون هینگ چونگ از ساعت ۱۰ صبح تا ۵:۴۵ بعد از ظهر است.
مجموعه سون هینگ چونگ یک رستوران با غذاهی گیاهی و درمانی نیز دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مجموعه به آدرس http://www.soonhingcheong.com.my مراجعه کنید.

Address۷, Lebuh Pudu, City Centre, 50050 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpurهربال. مای (my)


فروشگاه آنلاین گیاهی هربال.مای گیاهان دارویی را به صورت تازه گیاهی، خشک، پودر ، عصاره گیاه، روغن گیاه و اسانس گیاهی را عرضه می کند. دفتر اصلی مجموعه در جالان سگامبوت (Segambut) کوالالامپور واقع شده است. آدرس وب سایت مجموعه https://herbal.my/ است. شما می توانید با مراجعه به سایت از تمام اقلام موجود سفارش داده و در محل خود تحویل بگیرید.

Address۱۴۶, Jalan Segambut, Kawasan Perusahaan Segambut, 51200 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur


پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!