مرد کلانتانی بعد از کشتن کودک هشت ماهه اش او را با نمک پوشاند

توریست مالزی – یک نوزاد هشت ماهه توسط پدرش در کلانتان به طرز غم انگیزی کشته شد. به گزارش SAYS ، این حادثه روز سه شنبه، ۱۳ اکتبر، در...
توریست مالزی – یک نوزاد هشت ماهه توسط پدرش در کلانتان به طرز غم انگیزی کشته شد.

به گزارش SAYS ، این حادثه روز سه شنبه، ۱۳ اکتبر، در Kampung Sungai Dua در باچوک رخ داده است. اعتقاد بر این است که این نوزاد توسط پدرش با استفاده از یک جسم صاف کشته شده است.

فرمانده پلیس منطقه باچوک گفت که در تحقیقات اولیه مشخص شد که مظنون بیمار روحی است. این شخص از دادن توضیحات خودداری کرد. در عوض، او خواندن نماز را متوقف نمی کند و ادعا می کند که قبل از کشتن کودک صدای فرشته ای را شنیده است.

پلیس جسد کودک را داخل کیسه ای زیر میز آشپزخانه در حالی یافت که توسط پدر نوزاد با نمک درشت پوشانده شده بود. بدن نوزاد علائم جراحات جدی و کبودی در قسمت های مختلف بدن داشت. اعتقاد بر این است که پدر ۴۰ ساله این کار را انجام داده است. یکی از بستگان فرد مظنون درمورد مرگ کودک به مقامات هشدار داده بود.

به گفته رییس پلیس، بک مرد ۵۰ ساله، به منزل مظنون مراجعه کرده و متوجه شده است که کودک در وضعیت عجیب و غریب درگذشته است. وی گفت: پس از دریافت گزارش، به خانه مظنون رفنیم، در از داخل قفل شده بود و مجبور شدیم به زور وارد شویم. پس از ورود به خانه، ما مردی را دستگیر کردیم و مادر مقتول، یک زن ۳۲ ساله را در حال گریه و آسیب دیدگی یافتیم. مادر از ناحیه بازو دچار کبودی و خراش بود و برای درمان به کلینیک بهداشت باچوک اعزام شد. این زن نیز برای کمک به تحقیقات بازداشت شده است.

در صحنه هیچ اسلحه ای پیدا نشده است و پلیس در تلاش است که علت مرگ کودک روشن شود. جسد کودک برای کالبدشکافی به بیمارستان منتقل شد و پرونده تحت بند ۳۰۲ قانون مجازات در دست بررسی است.

یکی دیگر از اعضای خانواده گفت که از شنیدن خبر مرگ این کودک شوکه شده است. تا آنجا که من می دانم، مظنون در کنار همسر و بچه اش خوشبخت زندگی می کرد. ما هرگز چیزی در مورد مشکل آنها نشنیده ایم. این نوزاد اولین فرزند آنها بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!