مزارع میوه در مالزی

توریست مالزی – با سفر به مزرعه میوه مالزیای، از میوه های بی نظیر و آبدار آنجا لذت خواهید برد. بدلیل وجود ۳۷۰ نوع میوه در باغ های ما،...
توریست مالزی – با سفر به مزرعه میوه مالزیای، از میوه های بی نظیر و آبدار آنجا لذت خواهید برد. بدلیل وجود ۳۷۰ نوع میوه در باغ های ما، این فرصت طلایی برای شما وجود دارد تا طعم میوه های رنگارنگ مالزی را بچشید.
درهای بسیاری از مزارع میوه برای بازدید به روی عموم باز است. در برخی از آنها درختان نادر و عجیبی نگهداری می شوند و کشاورزی محلی را ترویج می دهند؛ در این صورت، گردشگران می توانند از میوه های آنجا نیز امتحان کنند. به غیر از میوه های معروف و گرمسیری از قبیل انبه، پاپایا و خربزه، طعم های منحصر به فرد دیگر مانند ترگیل، میوه اژدها و پومیلو نیز در این مزارع وجود دارند.
بازدیدکنندگان حداقل باید “شاه میوه ها” – خارگیل (دوریان)- را امتحان کنند. این میوه از همه لحاظ منحصر به فرد است، از اندازه بزرگ آن گرفته تا عطر بی نظیر و پوسته خاردار آن؛ گوشت خامه ای این میوه یک رایحه قوی از خود ساطع می کند(برخی آن را نفرت انگیز می دانند) که حتی وقتی میوه باز نشده باشد نیز این رایحه حس می شود.
خارگیل ها اسم و انواع مختلف دارند، از رد پران، آنک باک پوشت سبز و D604 گرفته تا رد لیتر و گولدن پیلو. بازدید از مزارع خارگیل و سرویس ویژه استفاده از بوفه خارگیل به آسانی در دسترس هستند.

نکات کلیدی
– برای اینکه بازدید دلپذیری از مزرعه میوه داشته باشید، گزینه های موجود را به صورت آنلاین بررسی کنید.
– دوریان ها در فصول خاصی می رسند. اگر به دنبال جشن دوریان در مالزی هستید، حتما وقتی این میوه در فصل خود رسید به این منطقه بیایید تا با قیمت خوب باکیفیت ترین دوریان ها را بخرید.
– برای افرادی که درتعطیلات خود به گردشگری کشاورزی می پردازند، چندین گزینه اقامت در منزل وجود دارد؛ بنابراین، گزینه های مناسب را به صورت آنلاین بررسی کنید.
منبع: وب سایت وزارت توریسم مالزی

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 + 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!