معبد شهود پنانگ

توریست مالزی- معبد شهود پنانگ یک انجمن بودایی غیر فرقه‌ای است که در شهر پر جنب و جوش پنانگ است و درکوهپایه سرسبزو شاداب ارسکین (Mount Erskine) قرار دارد....
توریست مالزی- معبد شهود پنانگ یک انجمن بودایی غیر فرقه‌ای است که در شهر پر جنب و جوش پنانگ است و درکوهپایه سرسبزو شاداب ارسکین (Mount Erskine) قرار دارد.بازدید از جایگاه معبد شهود پنانگ مناسب کسانی است که ترجیح می دهند یک عقب نشینی آرام به دوراز مراکز خرید شلوغ  داشته باشند و به پناهگاهی برای برنامه های معنوی، آرامش و مراقبه نیاز دارند. ساکنین و متولیان فعالیت های آموزشی برای علاقمندان و بازدیدکنندگان فراهم کرده اند از جمله آموزه های زیبای بودا برای علاقمندان به یادگیری، سفیران بودا وعارفان همه در این مجموعه ارایه می شود.

مرکز معنوی  شامل تعدادی از خانه های چای، مدیتیشن در فضای باز، مراسم نماز و فعالیت ها، سالن مدیتیشن، حوضچه و همچنین یک روستای رفاهی است که در آن سازمان هایی مانند خیریه خانه کودکان شان (Shan Children Home) قرار دارد.

بسیاری از مجسمه های حک شده سنگی بودا، طبیعت بکرودست نخورده محیط  قلعه پنانگ، این مکان مقدس را جای مناسبی برای تجدید قوای روحانی و کشف صلح درونی کرده است.

Opening Hours: 09:00 – ۲۱:۰۰


Address: 677-G, Jalan Mt Erskine, 10470 Tanjong Tokong


پاسخی ارسال کنید

*

*

نه − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!