نرم‌افزار Lose It پرطرفدارترین نرم‌افزارهای تناسب‌اندام و لاغری

توریست مالزی – اپلیکیشن محاسبه کالری Lose It یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای تناسب‌اندام و لاغری بوده که تقریبا از یک دهه پیش در اختیار علاقه‌مندان است. کاربران می‌گویند که...
توریست مالزی – اپلیکیشن محاسبه کالری Lose It یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای تناسب‌اندام و لاغری بوده که تقریبا از یک دهه پیش در اختیار علاقه‌مندان است. کاربران می‌گویند که این اپ با گذشت زمان بهتر و بهتر شده و سادگی استفاده از Lose It بیش از همه طرفداران را به خود جذب کرده است. در ابتدای ورود به نرم‌افزار شما باید اطلاعاتی از وضعیت کنونی خود شامل وزن، قد، سن، سطح فعالیت‌های بدنی و هدف تناسب‌اندامی را وارد کنید و سپس این اپ چهار مسیر برای رسیدن به هدف را به شما پیشنهاد می‌دهد. این مسیرها بر طبق سرعت رسیدن به نتیجه‌ها طراحی شده‌اند و هرکدام تاریخ تقریبی تکمیل برنامه پیشنهادی برای شما را اعلام می‌کنند.

به گزارش گجت نیوز، برای کسانی که با اپلیکیشن های کالری شمار آشنا نیستند باید گفت که در این نرم‌افزارها کاربر جزئیاتی را در مورد وعده‌های غذایی روزانه وارد می‌کند و میزان کالری، مقدار چربی، کربوهیدرات و پروتئین هر وعده هم از این طریق در اپ وارد می‌شود.

وارد کردن اطلاعات
در Lose It شما می‌توانید از سه طریق اطلاعات خود را وارد کنید:

روش سنتی که با جستجو نام غذا یا نوشیدنی مصرفی خود در اپ، غذا را پیدا کرده و میزان مصرف خود را انتخاب می‌کنید
اسکن بارکد محصول خوراکی؛ اگر خوراکی مصرفی شما بارکد داشته باشد، با این روش اطلاعات تغذیه‌ای آن به اپ وارد می‌شود
تکنیکی جدید که با استفاده از هوش مصنوعی، عکسی از غذای خود تهیه کرده و اپلیکیشن در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوع غذا و کالری آن را تخمین میزند؛ البته این روش برای خوراکی‌های ساده‌ای مثل میوه‌ها، نوشیدنی‌هایی مانند شیر یا نوشابه نسبتا دقیق است
نسخه رایگان این مورد از اپلیکیشن های کالری شمار سال ۲۰۲۰ امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ امکاناتی مثل محاسبه کربوهیدرات، پروتئین و چربی روزانه، امکان اتصال به نرم‌افزارهای دیگر تناسب‌اندام، قابلیت عضویت در گروه‌های گوناگون برای انگیزه گرفتن در مسیر کاهش وزن و امکانات دیگری که با نصب این برنامه می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

نسخه پولی این برنامه کالری شمار هم با هزینه نزدیک ۴۰ دلار در سال، جزئیات و امکانات بسیار دقیق‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهد و در کنار محاسبه کالری روزانه، وضعیت خواب، میزان آب و مواد معدنی مصرفی در روز و مقدار مکمل‌های غذایی مورد نیاز و مصرفی شما را کنترل کرده و اطلاعات مفیدی را در مورد ورزش، تناسب‌اندام و سلامت به کاربر می‌دهد.

دانلود: اندروید | آی او اس

نکات مثبت اپلیکیشن Lose It
رابط کاربری قابل قبول و ساده
امکان کالری شماری با جزئیات دقیق در نسخه رایگان برنامه
شناسایی تصاویر غذاها و نوشیدنی‌ها با فناوری هوش مصنوعی
ویژگی‌های پیشرفته مانند امکان اسکن بارکد محصولات

نکات منفی
جزئیات دقیق‌تر محاسبه کالری و وضعیت تناسب‌اندام تنها در نسخه پولی اپ در دسترس هستند

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − 8 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!