پورت دیکسون

توریست مالزی – آب های آرام بندر پورت دیکسون بهترین ایده برای عقب راندن فشارها و استرس های کوالالامپور شلوغ است. البته پورت دیکسون به معروفی سواحلی همچون لنکاوی،...
توریست مالزی – آب های آرام بندر پورت دیکسون بهترین ایده برای عقب راندن فشارها و استرس های کوالالامپور شلوغ است. البته پورت دیکسون به معروفی سواحلی همچون لنکاوی، تیامون و پرهانتیان نیست و علاوه بر توریست ها برای مردم محلی نیز به همان اندازه جذاب بوده ودر ساحل آن گردش می کنند.
پورت دیکسون برای توریست های که به تاریخ و فرهنگ به اندازه ساحل و آرامش علاقه مند هستند، فانوس دریایی پرتغالی قرن شانزدهم، سنگ مرموز و شگفت انگیز Batu Bersurat و برج و باروی به جا مانده از قرن نوزدهم را دارد.
در مورد غذا بندر پورت دیکسون به غذاهای دریایی اش معروف است. ماهی سرخ شده با سس نارگیل و فلفل قرمز فوق العاده تند یکی از از گزینه های لذیذی است که پیش روی دارید.
در ساحل بندر دیکسون سواحل دیگری هم بنام سواحل تلوک کمانگ و بلولاگون وجود داره که گردشگران علاوه بر ساحل دیکسون ترجیح میدن از این سواحل هم دیدن کنند تلوک کمانگ یکی از طولانی ترین سواحل در بندر دیکسون می باشد که در ۹ مایلی جاده ساحلی قرار دارد. همچنین در اطراف این سواحل مجموعه هتل های ۵ ستاره و کلبه های ییلاقی با قیمت مناسب برا اقامتتون موجود است.

رفتن به ساحل پورت دیکسون از کوالالامپور
وارد اتوبان شمالی جنوبی شوید و از خروجی Port Dickson خارج شوید بعد از Toll چراغ قرمز را سمت راست بپیچید و تابلوهای Port Dickson را دنبال نمایید، وارد اتوبان دیگری می شوید که از آن یا میتوانید مستقیم به PD برید و هم به سمت Lukut خارج شوید

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!