پولا راوا

توریست مالزی – پولا راوا در فاصله شانزده کیلومتری از ساحل مرسینگ قرار دارد. این جزیره به ساحل مرجانی سفید، درختان بلند نخل، و صخره های مرجانی، ماهی های...
توریست مالزی – پولا راوا در فاصله شانزده کیلومتری از ساحل مرسینگ قرار دارد. این جزیره به ساحل مرجانی سفید، درختان بلند نخل، و صخره های مرجانی، ماهی های به رنگ نئون و دیگر جانداران دریایی بی نظیرش معروف است.
تنها یک گزینه برای اقامت در این جریزه آرام وجود دارد. کلبه های ییلاقی چوبی که در بین باغ نارگیل قرار دارند و شهرت این جزیره را به عنوان یک مخفی گاه بی نظیر و مناسب برای افرادی که می خواهند از شلوغی های شهر فرار کنند، دو چندان می کنند.
از مرکز شهر جوهور بارو، وارد جاده جوهور بارو-کوتا تینگی شوید و از آنجا به جاده کوتا تینگی-مرسینگ بروید (بزرگراه ۳). از بزرگراه شمال-جنوب، وارد خروجی آیر هیتام (تقاطع ۲۴۴) شوید، به سمت کلوانگ بروید و سپس با ورود به جاده کلوانگ-جمالوانگ (بزرگراه ۵۰) به مسیر خود ادامه دهید. بعد از رسیدن به شهر جمالوانگ، وارد جاده کوتا تینگی-مرسینگ شوید و به سمت مرسینک حرکت کنید. دنبال تابلوهایی بگردید که شما را به سمت اسکله مرسینگ راهنمایی می کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!