Foursquare

اپلیکیشن "Foursquare" در سال 2009 به بازار عرضه شده است و هم اکنون بیش از 45 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد.
اپلیکیشن “Foursquare” در سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شده است و هم اکنون بیش از ۴۵ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد.

این اپلیکیشن مانند یک راهنمای کامل شهری در جیب شماست که هر زمان هر آنچه را که بخواهید از کافی شاپ و رستوران گرفته تا کلاب, مغازه و مکان های دیدنی را به شما معرفی خواهد کرد. اگر در حال سفر هستید یا به دنبال پیدا کردن مکان های جدید, این اپلیکیشن همان چیزی است که نیاز دارید!

سیستم جستجوی این برنامه به گونه جالبی طراحی شده است. کاربران در هنگام ساختن پروفایل خود لیستی از “علایق شخصی” را مشخص میکنند که مواردی مانند سبک غذا, شرایط محیطی و خدمات مورد علاقه آنها را در برمیگیرد. به کاربران جدید همچنین لیستی از کلمات و عبارات توصیف کننده ارائه میشود که کاربر مطابق سلیقه خود آنها را انتخاب می کند. کاربران میتوانند آیتم های این لیست را هر زمان که بخواهند اضافه یا حذف کنند. در هنگام جستجو نرم افزار با توجه به این لیست و همچنین در نظر گرفتن انتخاب های قبلی کاربر گزینه هایی را پیشنهاد می دهد که به سلایق او نزدیکترند.

با کمک این نرم افزار کاربران میتوانند موارد مورد نظرخود را بصورت کلی یا با تعیین خصوصیات دقیق جستجو نمایند مثلا فقط کلمه “مرغ سوخاری” را جستجو نموده یا کلمه های دیگری همچون “رستوران رمانتیک” , “فضای آزاد” و “وای فای مجانی” را نیز در این جستجو به کار ببرند.

این برنامه دارای بیش از ۶۰ میلیون نظر و رتبه بندی در مورد مکان های مختلف است که دیگرکاربران با توجه به تجربه شخصی خود ثبت نموده اند و افراد میتوانند با بهره گیری از این نظرات گزینه بهتر را انتخاب نمایند.

نکته : توجه داشته باشید که این اپلیکیشن نیز مانند تمامی برنامه های دیگری که از GPS استفاده میکنند شارژ باتری تلفن همراه را به سرعت کاهش می دهد.

مشخصات کلی:

قیمت : رایگان
سیستم عامل : IOS , Android , Windows
سازنده : Foursquare Labs, Inc
حجم : ۱۶ مگابایت

لینک دانلود اپلیکیشن :

اندروید
iOS
WindowsScreen-shot-2012-06-06-at-9.29.43-PM-600x443foursquaredelete-foursquare-account

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!