Merchant’s Lane گریزگاهی در محله چینی‌ها

توریست مالزی- Merchant’s Lane (راسته تجار) یک گریزگاه عالی برای فرار از شلوغی و ازدحام محله‌ چینی‌های کوالالامپور است. جایی که در آن می‌توان چای و قهوه‌ی سنتی و...
توریست مالزی- Merchant’s Lane (راسته تجار) یک گریزگاه عالی برای فرار از شلوغی و ازدحام محله‌ چینی‌های کوالالامپور است. جایی که در آن می‌توان چای و قهوه‌ی سنتی و صبحانه‌ها و دسرهایی را یافت که چاشنی مالزیایی دارند. این کافه‌ی دنج برای جوانان مالزیایی نیز بسیار جذاب است؛ بیشتر به دلیل طراحی داخلی زیبا و منحصربفردش شامل سقف باز، مبلمان نخل و کفی که با تخته‌های رنگارنگ پوشیده شده، گیاهان گلدانی و اشیای قدیمی.این کافه که در تمام ساعات روز باز است، متخصص خوراک‌های لذیذ جهان با اندکی چاشنی آسیایی است. غذاهایی مانند Italian Chow Mein که با رندانگ مرغ سرو می‌شود(۲۰ رینگت)، پاستای کاری سبز(۲۰ رینگت) و خوراک دریای جنوب چین(۲۵ رینگت) در کنار سالمون کبابی و…..

قیمت نوشیدنی‌ها بین ۷ تا ۱۵ رینگت است و از قهوه آمریکایی، موکا و کاپوچینو گرفته تا نوشیدنی‌های ترکیبی مانند جاسمین بلَک، کارامل لاته و اِرل گری لاته. یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها در اینجا شیرعسل گل‌سرخ است(۱۲ رینگت) که یک نوشیدنی شیری است که با عسل شیرین شده و گلبرگ‌های گل سرخ در آن شناور است و در فنجان‌های چینی سرو می‌شود.

Merchant’s Lane برای دسر نیز معرکه است.  این کافه مجموعه‌ای از بهترین کیک‌های قنادی‌ها و نانوایی‌های کوالالامپور را در منوی دسر خود دارد. اگر دنبال گزینه‌ی جدی‌تری در میان دسرها هستید، Better Than Sex را تجربه کنید  که ترکیبی از روتی جالا با طعم پاندان، پنیر ذوب‌شده، تُست بستنی با مربای نارگیل و شکر نخل ملاکاست.

Opening Hours: Monday – Friday 10:30 – ۲۰:۰۰, Saturday & Sunday 09:30 – ۲۰:۰۰
Address: 50 Jalan Petaling, Kuala Lumpur Tel: +603 2022 1736


پاسخی ارسال کنید

*

*

14 + هفده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!