TouchRetouch اپلیکیشنی کاربردی و ساده برای روتوش حرفه‌ای عکس در موبایل

توریست مالزی – حتما تابه‌حال پیش آمده عکسی بگیرید و بخواهید شخص یا اشیائی را از بخشی از آن حذف کنید. در‌این‌صورت، حتما نباید سراغ فتوشاپ بروید. اپ TouchRetouch...
توریست مالزی – حتما تابه‌حال پیش آمده عکسی بگیرید و بخواهید شخص یا اشیائی را از بخشی از آن حذف کنید. در‌این‌صورت، حتما نباید سراغ فتوشاپ بروید. اپ TouchRetouch انجام این کار را با موبایل برای شما ممکن می‌کند.

به گزارش زومیت، اپلیکیشن TouchRetouch از سال ۲۰۱۰ برای iOS وجود داشته و بعدها برای اندروید نیز دردسترس قرار گرفت؛ اپلیکیشنی کاربردی که با ابزارهای متنوع خود، امکان حذف بخش‌های ناخواسته‌ی عکس را با بیشترین کیفیت برای کاربران موبایل فراهم می‌کند.

تیرهای چراغ‌برق، کابل‌ها، سیم‌های مزاحم، اشخاص اضافه‌ی حاضر در عکس و هر چیز مشابهی که بخواهید از عکس‌های خود حذف کنید، با TouchRetouch رتوش‌کردنی هستند.

کار با این اپلیکیشن ساده است و برای اغلب حالت‌ها ابزارهایی مخصوص دارد. برای مثال، ابزار Object Removal به شما کمک می‌کند با انتخاب بخشی که قصد حذف آن را دارید، پس از فشردن کلید Go، در چند لحظه نتیجه را مشاهده کنید. بخش انتخابی طوری ناپدید می‌شود که گویی از ابتدا در عکس ثبت نشده است.

ابزار Quick Repair نیز به شما کمک می‌کند نقاط کوچک و ظریف را از تصویر حذف کنید. لمس صفحه‌ی گوشی با نوک انگشت باید نقطه‌ی مدنظر را انتخاب کند؛ اما نگران نباشید. با بزرگ‌نمایی تصویر (با پینچ‌کردن روی عکس) می‌توانید نقاط بسیار کوچک را هم در عکس انتخاب کنید.

در TouchRetouch به حذف آسان خطوط اضافی یا سیم‌ها و کابل‌های برق هم فکر شده و ابزار Line Removal دراختیار شما است. با کمک این ابزار تنها با یک‌بار زدن روی خطوط اضافه‌ی در تصویر، اپلیکیشن به‌صورت هوشمند خط مذکور را تشخیص می‌دهد و آن را بسته به جزئیات تصویر به بهترین شکل ممکن حذف می‌کند.

درنهایت، ابزار Clone Stamp راهکاری کاربردی برای شما به‌شمار می‌آید تا درصورت نیاز، بخش‌هایی از تصویر را در بخش دیگری از آن نمایان کنید. در‌این‌صورت، با کمک Clone Stamp کارتان ساده می‌شود.

همچنین، امکان روتوش صورت نیز با کمک ابزار Blemishes در Quick Repair وجود دارد.

با کمک امکاناتی که TouchRetouch دراختیارتان می‌گذارد، می‌توانید با کمی خلاقیت تغییراتی در عکس‌های خود ایجاد کنید که تا پیش‌از‌این، تصور اِعمال آن‌ها در موبایل سخت بوده است. در‌مجموع کاربری بسیار آسان، خروجی‌های باکیفیت، راهنماهای متنی و ویدئویی درون‌برنامه‌ای برای آموزش اولیه‌ی کاربر، پشتیبانی از حالت عمودی و افقی با جابه‌جایی ابزارها در اپ و امکان هم‌رسانی مستقیم در شبکه‌های اجتماعی مطرح از قابلیت‌های TouchRetouch هستند.

اپلیکیشن TouchRetouch رایگان نیست و با قیمت ۱٫۹۹ دلار در گوگل‌پلی و اپ‌استور (برای آیفون و آیپد) عرضه شده است. بااین‌حال، اگر کاربری علاقه‌مند به عکاسی با موبایل هستید، احتمالا از داشتن این اپلیکیشن برای ویرایش‌های فوری روی موبایلتان ضرر نمی‌کنید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

17 + سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!