بازی گلف

توریست مالزی – با وجود اینکه مساحت کل مالزی تنها ۳۳۰,۰۰۰ کیلومتر مربع است، اما این کشور به طور باورنکردنی تقریبا ۲۰۰ زمین بازی گلف دارد. بدلیل وجود چشم...
توریست مالزی – با وجود اینکه مساحت کل مالزی تنها ۳۳۰,۰۰۰ کیلومتر مربع است، اما این کشور به طور باورنکردنی تقریبا ۲۰۰ زمین بازی گلف دارد. بدلیل وجود چشم اندازهای متنوع، زمین های گلف را می توان در ارتفاعات خنک، کنار دریا، در جنگل سرسبز یا در منطقه ای که اطراف آن را آسمان خراش های درخشان احاطه کرده اند، مشاهده کرد.
بیشتر توجه بر روی این موضوع بوده است که اسباب راحتی در سطح جهانی برای مسافران فراهم شود، آنها از منظره های بی نظیر لذت ببرند و در اطراف این مناطق جاذبه هایی مناسب با یک تعطیلات کامل عرضه شود. بیشتر این زمین ها به عنوان قسمتی از تفرجگاه های ۵ ستاره و کلوب های لوکس ساخته شده اند تا بازیکنان باریک بین گلف از آنها لذت ببرند. در حقیقت، برخی از این زمین های بین المللی را افرادی شبیه به جک نیکولاس، رابرت ترنت- جونز، مکس وکسلر، تد پارسلو و سایر بزرگان بازی گلف طراحی کرده اند.
از آنجا که تعداد زیادی از افراد به بازی گلف علاقه مند هستند، مسابقات گلف در تمامی سطوح در این کشور برگزار می شوند. چند مجله و وب سایت گلف مالزیایی نیز وجود دارند. فروشگاه های ورزشی زیادی در این شهرها وجود دارند که بهترین وسایل و لوازم جانبی گلف را با قیمت های مقرون به صرفه به شما عرضه می کنند؛ در نتیجه هرگز مشکل تجهیزات نخواهید داشت.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بسته های گردشگری گلف از وب سایت انجمن گردشگری گلف مالزی (MGTA) به نشانی www.mgta.com.my دیدن فرمایید.

نکات کلیدی
• اکثر زمین ها گلف شبانه نیز دارند بنابراین می توانید تا هر وقت بخواهید گلف بازی کنید.
• برای اینکه به مشکل برنخورید، از قبل هزینه ها و کد لباس را بررسی کنید.
• در صورت ممکن، آخر هفته به آنجا نروید تا در کمال آرامش بازی کنید.

منبع: وب سایت توریسم مالزی

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!