برترین مجموعه های بازی و سرگرمی برای خانواده ها

لیستی از مراکز تفریحی محبوب مالزی که تمامی افراد خانواده می توانند در آنجا اوقات خوشی را سپری کنند.
February 16, 2006 - Incredible Hulk Coaster - Advertising shoot Two Family's - one caucasian - one african american - riding (mom, dad, brother and sister) Also riding sometimes was Spiderman and Captain America Islands of Adventure IOA Branding MSHI
۱.Legoland

LEGOLANDArc2 resize (1)

لگولند یک پارک تفریحی مشهور بین المللی است که در سراسر جهان و در کشورهایی مانند انگلیس, آلمان و دانمارک و چک شعبه دارد.

در سال ۲۰۱۲ اولین شعبه این پارک در آسیا و ششمین آن در جهان در شهر جوهور باروی مالزی افتتاح شد. لگولند جوهور به عنوان اولین پارک تفریحی بین المللی کشور مالزی در نوع خود بی همتاست و مراسم باشکوه افتتاحیه رسمی آن با حضور سلطان جوهور انجام شده است.

تا اوایل سال ۲۰۱۴ دو بخش جدی شامل یک پارک آبی عظیم و یک هتل نیز به مجموعه اصلی پارک تفریحی لگولند اضافه شدندکه ساخت آنها روی هم رفته حدود ۹۰۰ میلیون رینگت هزینه دربرداشته است.

پارک لگولند شامل هفت بخش اصلی با بیش از هفتاد جاذبه تفریحی, بازی و سرگرمی مختلف است که هر کدام از آنها تجربه ای جدید و استثنایی را برای بازدیدکنندگان از این پارک رقم خواهد زد… بیشتر بخوانید

 

۲.District 21

blogger-image--2072560377

District 21 یک مجموعه تفریحی ورزشی سرپوشیده است که فضای بزرگی به وسعت ۶ هزار متر مربع را در بر میگیرد. این مجموعه دارای ۱۱ نوع ورزش وسرگرمی خلاقانه است که برای همه سنین و توانایی بدنی های مختلف مناسبند.

بازی های این پارک که در آسیا منحصربفرد هستند به گونه ای طراحی شده اند که تمامی اعضای خانواده را به مشارکت گروهی تشویق می کند و ضمن ایجاد شور و هیجان آنها به انجام فعالیت های بدنی پر انرژی مانند دویدن, جهش و پرش و… وادار می کنند ! بیشتر بخوانید

 

۳. Breakout Malaysia

break

مجموعه بازی های “فرار از اتاق” یا Escape Room از آن دسته سرگرمی های ماجراجویانه و منحصربفردی هستند که اخیرا طرفداران زیادی در کوالالامپور پیدا کرده است.

نحوه انجام این بازی ها به اینگونه است که گروهی شامل ۲ تا ۸ نفر بازیکن در اتاقی اسرار آمیز حبس می شوند و تنها ۴۵ دقیقه زمان دارند تا با پیدا کردن سرنخ های موجود در اتاق و حل معماهای پیچیده از آنجا فرار کنند.

آنچه بازی Breakout در مرکز خرید “اونیو کی” را از بقیه متمایز می کند داستان مجذوب کننده هر بازی است که مانند تکه های یک پازل, مرحله به مرحله کشف می شود و در نهایت راز اصلی اتاق را برملا می کند… بیشتر بخوانید

 

۴. Puteri Harbour Family Theme Park

maxresdefault (1)

این پارک تفریحی مخصوص بچه ها در سال ۲۰۱۲ در بندرگاه پوتری ایالت جوهور افتتاح شده است و یکی از جاذبه های گردشگری بزرگ این منطقه بعد از شهربازی لگولند بشمار میرود.

این شهر بازی سرپوشیده به شکل سرزمینی افسانه ای پر از شخصیت های کارتونی محبوب بچه ها طراحی شده و بطور کلی دارای دو بخش اصلی است که بلیت های ورودیه آنها جداگانه خریداری می شود : شهر سانریو Hello Kitty و Little big Club.

سرزمین افسانه ای Hello Kitty بر اساس یک کارتون مشهور ژاپنی با همین نام ساخته شده و جالب است بدانید که این مجموعه تنها شعبه این شهربازی کارتونی در خارج از کشور ژاپن است… بیشتر بخوانید

 

۵. Skytrex Adventure

skytrex

Skytrex مجموعه ای تفریحی در پارک بوتانیکال شاه عالم است که توجه بسیاری از افراد علاقمند به ورزش های هیجان انگیز را به خود جلب کرده است.

در این ورزش ماجراجویانه و پر تحرک, افراد باید فاصله بین درختان جنگلی را از طریق مسیرهای معلق هوایی طی کنند که در ارتفاع ۳ تا ۲۲ متری از سطح زمین قرار دارند و شامل موانع متعددی می باشد که طی کردن آنها معمولا چند ساعت بطول می انجامد.

این موانع به گونه ای طراحی شده اند که توانایی جسمانی و استقامت افراد را محک می زنند و شرکت کنندگان برای عبور از آنها باید با ترس های خود مقابله کرده و با سرعت عمل و چابکی از این مراحل گذر کنند… بیشتر بخوانید

منبع : TimeOut Kl

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!