بزرگترین مرکز برند آدیداس در جنوب شرق آسیا در سانوی پیرامید افتتاح شد

توریست مالزی – این مرکز با طیف گسترده‌ای از محصولات ورزشی، به‌علاوه یک فسمت برای سفارش شخصی در فروشگاه، تجربه‌ای عالی برای مصرف‌کننده ارائه می‌دهد. این مرکز جدید با...
توریست مالزی – این مرکز با طیف گسترده‌ای از محصولات ورزشی، به‌علاوه یک فسمت برای سفارش شخصی در فروشگاه، تجربه‌ای عالی برای مصرف‌کننده ارائه می‌دهد. این مرکز جدید با ترکیب عناصر مالزیایی، مانند نشانه‌های برجسته محلی در فضای داخلی فروشگاه، تفسیری دوباره از آرم آدیداس Trefoil را ارائه می‌دهد که شبیه جلوه فروشگاه محلی قدیمی است.

به گزارش کی ال فودی، این فروشگاه در ۱۵۷۵ متر مربع در دو طبقه، بهترین محصولات ورزشی را از طریق نوآوری محصول، محلی سازی و سفارش شخصی ارایه می دهد. به غیر از دسته بندی های محصولات دویدن، تمرین، ورزش، فوتبال و… ، این فروشگاه اکنون محصولاتی مانند تنیس، گلف و ورزش های آبی را نیز برای مردان و زنان ارائه می دهد.

در راستای ماموریت آدیداس برای حذف استفاده از پلاستیک بکر تا سال ۲۰۲۴، آدیداس «منطقه پایداری» را در فروشگاه برای آموزش مصرف‌کنندگان در مورد آلودگی پلاستیک انتخاب کرده است. این منطقه با سازه هایی چوبی و نخ بازیافت مبله شده است.

آدیداس، نقش های محلی مالزی را با هویت جهانی ترکیب کرده و ارتباطی جهانی با فرهنگ محلی ایجاد کرده است و در عین حال اصالت خود را حفظ کرده است. برای تحقق بخشیدن به این موضوع، آدیداس با طراح گرافیک مشهور مالزیایی – والن لیم (Valen Lim) برای ایجاد مناطق تجربه محلی منحصر به فرد در فروشگاه همکاری کرد.

این، مرکز یک منطقه سفارشی‌سازی را نیز ارائه می‌کند که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را سفارش و شخصی‌سازی کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده − 7 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!