بهترین تفریحات در پنتای سنانگ لنکاوی (Pantai Cenang)

توریست مالزی – پنتای سنانگ، محبوب ترین منطقه لنکاوی است که در آن اکثر غذاهای محلی و بین المللی، مراکز خرید و هتل های لوکس است، در کنار ساحل...
توریست مالزی – پنتای سنانگ، محبوب ترین منطقه لنکاوی است که در آن اکثر غذاهای محلی و بین المللی، مراکز خرید و هتل های لوکس است، در کنار ساحل پر زرق و برق آن واقع شده است.

این ساحل که یکی از بهترین سواحل جزیره لنکاوی مالزی است، در جنوب غربی آن قرار دارد و در حل حاضر یکی از بهترین سواحل این جزیره از دید توریست های تور مالزی است. ساحل پنتای سنانگ با داشتن ماسه های سفید و فضایی دلپذیر هر ساله میزبان هزاران گردشگر و جهانگرد از سراسر جهان است. به ویژه توریست هایی که جزیره لنکاوی را جهت سفر و اقامت در مالزی برگزیده اند.

در گوشه و کنار این منطقه و نواحی اطراف آن رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های شبانه روزی متعددی وجود دارند و از این نظر هنگام رفتن به این ساحل کوچکترین کمبود و یا مشکلی را احساس نخواهید کرد. استقبال توریست ها و جهانگردان و همچنین مردم مالزی در فصل های سال از منطقه ساحلی پنتای سنانگ موجب شده تا این منطقه در طول سال رونق داشته باشد و به عنوان یکی از نقاط محبوب لنکاوی شناخته شود.

در نزدیکی این ساحل مجموعه آکواریوم لنکاوی (underwater world langkawi) نیز قرار دارد که یکی از بهترین آکواریوم های مالزی است. جزیره لنکاوی دارای طبیعت بسیار زیبایی است و می توانید از گردش و تفریح در سواحل و مناطق زیبای جنگلی و همچنین امکانات توریستی متعدد لذت ببرید.

پنتای سنانگ محبوب ترین منطقه لنکاوی است که در آن اکثر غذاهای محلی و بین المللی، مراکز خرید و هتل های لوکس است، در کنار ساحل پر زرق و برق آن واقع شده است. علاوه بر آن منطقه پنتای سنانگ مملو از گردشگران تور های لنکاوی است که طرفداران این منطقه هستند و در ساحل شنی مشغول استراحت، اسپا و ماساژ می باشند. در این مطلب بهترین جاذبه های گردشگری مالزی را که در منطقه پنتای سنانگ لنکاوی وجود دارند، به شما معرفی می کنیم.

جهان زیر آب لنکاوی (Underwater World Langkawi)
جهان زیر آب لنکاوی در وسعت شش هکتاری گسترده شده است و یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری لنکاوی می باشد. این مجموعه در در انتهای پنتای سنانگ و در کنار مرکز خرید Zon می باشد و بزرگترین آکواریوم مالزی است. این ساختمان عظیم و سفید زیستگاه بیش از ۲۰۰ گونه مختلف ماهی دریایی و آب شیرین از جمله کوسه ها و بزرگترین ماهی های آب شیرین در جهان می باشد. برخی از مواردی که جهان زیر آب لنکاوی را برای گردشگران تور های لنکاوی جذاب می کند، مرکز آموزشی، کافه تریا و یک سینمای سه بعدی است، که در آن وجود دارند.
آدرس: Zon Pantai Cenang, Mukim Kedawang 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موزه باغ برنج (لامان پدی(Rice Garden Museum (Laman Padi)
گالری موزه باغ برنج در لامان پدی با مجموعه آثار باستانی، عکس، نمودار و اشیاء مربوط به تاریخچه برنج کاری در لنکاوی است که در پنتای سنانگ و روبروی هتل BON TON، قرار دارد و به گالری میراث، گالری پدی، باغ گیاهان و باغ های متنوع دیگری تقسیم می شود. موزه باغ برنج (لامان پدی) در ژوئن سال ۱۹۹۹ افتتاح شد و مکان خوبی برای گذراندن یک بعد از ظهر عالی به شمار می رود. گالری میراث این مجموعه دارای یک سری نمایشگر در برای نمایش فعالیت های مربوط به کاشت برنج است.
آدرس: Laman Padi, Pantai Cenang, Mukim Kedawang 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیک نیک و استراحت در کاسا دل مار (Castaway Picnic – Casa del Mar)
پیک نیک اختصاصی یک سرویس برتر است که توسط (کاسا دل مار) ارائه می شود و در آنجا مهمانان با یک سفر دریایی کوتاه بعد از لذت بردن از یک ناهار لذیذ با جزیره ای متروک و زیبا روبرو می شوند. در حالی که این سرویس هم برای مهمانان و هم برای افراد غیر مهمان در دسترس است، فقط به یک جلسه در روز محدود می شود. بنابراین شرکت کنندگان علاقمند می توانند از قبل رزرو خود را در (کاسا دل مار) انجام دهند. پکیج (Castaway Picnic – Casa del Mar) شامل یک قایق و خدمه شخصی، سبد پیک نیک و چادرهای آماده شده در ساحل است. گردشگران در این تور به یک جزیره دور افتاده سفر می کنند که در آنجا یک چادر زیبا با توری و تشک های راحت و مینی بار برای تجربه یک ناهار خصوصی با عزیزان برپا شده است و یکی از بهترین تفریحات در پنتای سنانگ لنکاوی می باشد.
آدرس: Casa del Mar, Jalan Pantai Cenang 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ورزشهای آبی در پنتای سنانگ
تور ورزشهای آبی در پنتای سنانگ، تورهای جت اسکی با قیمت مناسب را برای گردشگرانی که در طول اقامت خود در لنکاوی به دنبال یک تجربه پر از آدرنالین هستند، ارائه می دهد. تورهای ورزش های آبی پنتای سنانگ، به مهمانان اجازه می دهد از چندین جزیره ریز پراکنده در اطراف لنکاوی دیدن کنند.
در طول مسیر، جاذبه های طبیعی بیشماری از جمله دریاچه ها، تالاب ها، صخره های سنگی و غارهای بسیار جذاب وجود دارد. بازدید کنندگان همچنین می توانند در دریاچه آب شیرین شنا کنند و یا در جنگلهای کوهستانی اطراف پیاده روی کنند. تور ورزش های آبی پنتای سنانگ همچنین علاوه بر جت اسکی، پارازیلینگ، قایق موز و ویبره را برای کسانی که می خواهند از اوقات خوش و تفریحی در پنتای سنانگ لذت ببرند را اجاره می دهند.
آدرس: Pantai Cenang, Mukim Kedawang 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منابع: دیده گستر – الفبای کردشگری

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده + هشت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!