بهترین ناسی لاماک در رستورانهای کی ال

ما بهترین رستورانهای شهر را برای شما با یک بشقاب nasi lemak (ناسی لاماک) بی نظیر و شادی بخش و غرورآفرین کشور مالزی انتخاب کرده ایم.
ما بهترین رستورانهای شهر را برای شما با یک بشقاب nasi lemak (ناسی لاماک) بی نظیر و شادی بخش و غرورآفرین کشور مالزی انتخاب کرده ایم.

ناسی لاماک را میتوانید برای صبحانه، ناهار، شام و یا حتی میان وعده داشته باشید, زیرا غذای ملی ما خود را به یک زمان غذا خاصی محدود نمی کند, برای همین دلیل است که ما آن را خیلی دوست دارم.

Chong Kok Kopitiam
هنگامی که در Klang هستید، مانند یک فرد محلی بخورید و یک ناسی لاماک بسته بندی شده آماده را در Chong Kok Kopitiam داشته باشید. این غذای ساده از یک قسمت برنج با سس تند sambal و ماهی سرخ شده و یک قطعه تخم مرغ پخته شده سفت میباشد، و یک غذای بسیار راحتی است.
آدرس: ۵ Jalan Stesen Klang ,Selangor ,41100

image

Mali’s Corner
در حالی که در بعضی رستورانها ناسی لاماک شما را با رندانگ و سس تند ماهی مرکب وسوسه میکند، یک بشقاب ناسی لاماک Mali’s Corner باعث میشود تا شما افزودنیهای دیگر را فراموش کنید. برنجی عالی و معطر، ماهی سرخ شده ترد و سس تند sambal که توازن ایده آلی بین طعم تند و شیرین دارد. تجربه خود در این رستوران را با مرغ سرخ شده کامل کنید.
آدرس: Platinum Walk ,9 Jalan Langkawi ,Taman Teratai Mewah ,Kuala Lumpur ,53300

image-1

Nasi Lemak Antarabangsa Kampung Baru
ترکیب طعم سس تند sambol ماهی مرکب و جگر سفید سرخ شده باعث شده است که Nasi Lemak Antarabangsa مقصدی هم برای ناهارخوری و هم مکانی برای دور هم جمع شدن شود.
آدرس: ۴ Jalan Raja Muda Musa , Kuala Lumpur , 50300

image-2

Jalan Sentul Chinese Nasi Lemak
چیزهای بسیار زیادی در مورد این ناسی لاماک به سبک چینی وجود دارد که ما دوست داریم و همه آن ,غذاهایی متنوعی است که کنار غذای اصلی گذاشته میشود. کاری گوشت خوک خشک شده این غرفه شهرت دارد، به علاوه دو نوع مرغ, رندانگ مرغ معطر و مرغ قرمز پخته شده. به ما اعتماد کنید, بسیار دشوار خواهد بود که خودتان را محدود به تنها چند غذای جانبی کنید.
آدرس:۱۰۶۲-۱۰۶۴ ,Jalan Sentul ,Taman Kosmo Jaya ,Kuala Lumpur ,51100

image-3

Nasi Lemak Tanglin
ناسی لاماک Tanglin برای کوالالاپوریها راز نیست اما شما هنوز هم احساس میکنید که گنجی پنهان درست پشت پارک پرندگان KL تصادفا پیدا میکنید. اگر شما sambal نسبتا تند و کمی شیرین دوست دارید ،سس تند sambal در Tanglin شدید اعتیاد آور است. شما می دانید این به چه معناست: برنج بیشتر!
آدرس:Gerai no 6 ,Kompleks Makan Tanglin ,Jalan Cendrasari ,Kuala Lumpur ,50480

image-4

Nasi Lemak Famous
مرغ سرخ شده ادویه دار کاملا به عنوان تکمیل کننده هارمونی طعم بشقاب غذای شما عمل می کند: برنج معطر پخته شده با ماهی و پاندان (pandan) و sambal تند, برای قسمت آخر آن تخم مرغ پخته شده بر روی غذا قرار میگیرد.
آدرس:Bangsar Selera Food Court ,Jalan Telawi 1 ,Kuala Lumpur ,59100

image-5

Village Park
چه چیز باعث شده است که برندگان مسابقه TOKL یکی از بهترینها برای ناسی لاماک در شهر شوند؟ دلیل آن غذا خوردن نخست وزیر اسبق در اینجا نیست. دلیل آن طرز سرو کردن غذا میباشد, sambal ، ماهی کولی ترد و ران کامل مرغ شرخ شده, که باعث بالا رفتن کیفیت غذاهای رستورانی میشود.
آدرس:۵ Jalan SS21/37 ,Damansara Utama ,Petaling Jaya ,47401

image-6

Yati Nasi Lemak
لب ها دروغ نمی گویند – سس تند sambal در Yati ممکن است شما با یک طعم دلپذیر احساس سوزش ترک کنند.
آدرس:Jalan 51A/223 ,Petaling Jaya ,46100

image-7

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه + 19 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!