بوکیت بینتانگ (Bukit Bintang)

منطقه اطراف تقاطع خیابان های بوکیت بینتانگ و سلطان اسماعیل جایی است که گردشگران معمولا با هر نوع توان مالی، همانند بسیاری از مردم محلی، مدتی را جهت قدم زدن در آن صرف می کنند.
توریست مالزی – منطقه اطراف تقاطع خیابان های بوکیت بینتانگ و سلطان اسماعیل جایی است که گردشگران معمولا با هر نوع توان مالی، همانند بسیاری از مردم محلی، مدتی را جهت قدم زدن در آن صرف می کنند.

تعداد زیاد مراکز خرید در این منطقه امکانات خرید فراوانی را ارائه می کنند و این در حالیست که پیاده رو اطراف مرکز خرید Lot10 در شرق تقاطع، مسیر بینتانگ یا Bintang Walk را به وجود آورده که جایگاه ردیفی از کافه های مجلل با فروشندگانی خوش برخوردمی باشد.

در هنگام شب مرکز توجه، حداقل برای صرف شام، به خیابان مجاور یعنی خیابان «آلور» معطوف می شود. در این خیابان بهترین غذاهای چینی در شهر را می توانید تهیه کنید، در همین حوالی در خیابان های «چانگات بوکیت بینتانگ» و «تنگات تونگ»، رستوران های عالی تری غذاهای متنوع تری را عرضه می کنند.

کمی بالاتر و به سمت شمال در تقاطع خیابان های سلطان اسماعیل و راملی، تعدادی از جذاب ترین کلوپ های شهر را مشاهده خواهید نمود.

Bintang-Walk-1-www.jebwashere.com_bukit bintang

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!