دوچرخه سواری در کلاس اسپین

توریست مالزی- کلاس اسپین (Spin) و یا چرخش به طور منظم اساسا یک تمرین دوچرخه سواری در محیط داخلی است که با موسیقی و با صدای بلند تقویت می...
توریست مالزی- کلاس اسپین (Spin) و یا چرخش به طور منظم اساسا یک تمرین دوچرخه سواری در محیط داخلی است که با موسیقی و با صدای بلند تقویت می شود و توسط یک استاد بسیار پر انرژی هدایت می شود.

اسپین پرکاربردتراز تمرین با دوچرخه ثابت است


درکلاس های اسپین معمولا تمریناتی مناسب هر گروه که توسط یک مربی هدایت می شود را انجام میدهند. این تمرینات به تعادل فیزیکی بدن بسیار کمک می کند. به طور مثال در مرکز فلای سایکل (FlyCycle) از بهترین برندهای دوچرخه و کفش های مخصوص دو چرخه سواری بعلاوه مربیان خبره استفاده می شود.

موسیقی بخش جدایی ناپذیر از تمرین است


جیسون یکی از مربیان مرکز فلای سایکل می گوید: موسیقی در تمرین بسیار مهم است ما با توجه به ریتم و نوای موسیقی حرکات مناسب هر گروه را برنامه ریزی می کنیم. او می گوید: “موسیقی به ما اجازه می دهد احساساتمان را آزاد کنیم و ما را در طول جلسه تمرین نگه می دارد.”

مربیان فرمانده کل قوا هستند


مدرسان به غیر از انتخاب آهنگ ها مسئول ایجاد انگیزه در ورزشکاران برای سخت تر کردن فشار و حفظ  تعادل آنها هستند. جیسون می گوید: “ما می خواهیم که ورزشکاران بتوانند احساس خوبی در مورد خودشان داشته باشند و از تمرینات لذت ببرند”. مربیان نیزدر طول جلسه تمرین اطمینان حاصل می کنند که تمرین درست انجام می شود و عضلات مربوطه درگیر تمرین هستند.

اسپین یک تمرین کامل بدن است


در حالیکه به لحاظ فنی دوچرخه سواری بر روی عضلات پا و پشت و در کل استقامت بدنی فعالیت می کند، با دمبل زدن می توان بدن فوقانی خود را مانند پشت، قفسه سینه و تریسیپس تقویت کرد. با توجه به اطلاعات جیسون، هر جلسه حدود ۴۵ دقیقه طول می کشد و میزان ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری سوزانده خواهد شد.

نکاتی برای تازه کارها


جیسون توصیه می کند که ورزشکاران قبل از جلسه تمرین یک غذای سبک بخورند و ۱۵ دقیقه زودتر به باشگاه بیایند تا زمان کافی برای آماده شدن داشته باشند. تمرینات برای گرم شدن بدن برای جلوگیری از آسیب های عضلانی ضروری است . مراکز تناسب اندام مختلف از دوچرخه های مختلف برای تمرین استفاده می کنند، همانطور که شما قوی تر می شوید، باید سطح تمرینات خود را بهتر کنید و پدال ها را سخت تر کنید. پس از هر جلسه، پنج دقیقه برای خنک شدن بدن تمرینات کششی انجام دهید.

Spin classes available through FlyCycle,
Location: 6-1A, Verve Shops, Jalan Kiara 5, Mont Kiara, KL, Tel: 03 6206 2082
Mon-Fri, 8am-10pm; Sat-Sun, 8am-4pm. Packages from RM75;
Location: Cycology, 3A/07, Level 3A, Glo Damansara, KL, 03 7731 4331
Mon-Fri, 7am-10pm; Sat-Sun, 8am-5pm. Packages from RM60


 پاسخی ارسال کنید

*

*

8 − هفت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!