مجانی‌های کوالالامپور

توریست مالزی- کوالالامپور شهر ارزانی نیست اما گاهی می توان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای خدمات مورد نیاز را دریافت کرد. آرایش رایگان اگر می‌خواهید بدون هزینه موهایتان را آرایش...
توریست مالزی- کوالالامپور شهر ارزانی نیست اما گاهی می توان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای خدمات مورد نیاز را دریافت کرد.

آرایش رایگان


اگر می‌خواهید بدون هزینه موهایتان را آرایش کنید یا رنگش را تغییر دهید، کوالالامپور شهر شماست.  آکادمی‌های آرایشگری  و سالن‌های آرایشی مانند تونی و گای (Toni & Guy)، اسنیپس (Snips)، لورآل (L’Oreal) و سایر آکادمی‌های مختلف، برای برگزاری دوره‌ها و آزمون‌های فارغ التحصیلی هنرجویان خود به دنبال مدل هستند. به راحتی می توانید در این آکادمی‌ها ثبت نام کنید و به صورت رایگان رنگ مو و یا مدل موی خود را عوض کنید. البته به یاد داشته باشید که این خدمات توسط هنرجویان انجام می‌شود و نتیجه ممکن است باب میل شما نباشد.

دادو ستد رایگان
از چند سال پیش، پاسار پرچوما (Pasar Percuma)  یک بازار آزاد را راه اندازی کرده که مردم می توانند بدون پرداخت هزینه به مبادله کالاهای خود بپردازند. در واقع این مکان بازاری برای خرید و فروش نیست، بلکه فقط مکانی برای تبادل مستقیم کالا بدون پرداخت هزینه است.

شعار این بازار از این قرار است: نه تجارت، بدون فروش؛ فقط استفاده مجدد از کالاها به جای دورانداختن آنها.

دوخت و دوز رایگان
اگر علاقمند به دوخت و دوز هستید ولی چرخ خیاطی مناسب ندارید، می‌توانید به کافه  Hobby n Coffee در جالان TTDI بروید و در حین صرف یک نوشیدنی به طور رایگان از ماشین های دوخت در کافه استفاده کنید. فضایی مناسب برای تغییر لباس هم مهیاست.

اگرعلاقمند به دوخت و دوز به صورت حرفه ای هستید می توانید برای کلاس های دوخت نیز که در این کافه معرفی می‌شود، ثبت نام کنید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

8 + 15 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!