مسابقه اتومبیل رانی با اسپیدوی پلاس گو کارت

توریست مالزی- مجموعه اسپیدوی پلاس گو کارت سیرکت (Speedway PLUS Go-kart Circuit) یکی از محبوب ترین مکان‌های ماشین های مسابقه ای گوکارت (Go-kart) در کوالالامپور برای حرفه ایها و...
توریست مالزی- مجموعه اسپیدوی پلاس گو کارت سیرکت (Speedway PLUS Go-kart Circuit) یکی از محبوب ترین مکان‌های ماشین های مسابقه ای گوکارت (Go-kart) در کوالالامپور برای حرفه ایها و پر کردن اوقات فراغت است.

این مجموعه با مسیری درحدود ۹۹۰ متر، یک فعالیت هیجان انگیز با ترکیب خوبی از پیچ‌های تند و مسیرهای سرراست در فضای باز است.در کنار سرعت و هیجان، اسپیدوی پلاس (Speedway PLUS) بر اهمیت قانونمندی، توجه به محدودیت وسیله نقلیه و توجه به محدودیت‌ها و توانایی‌های خود راننده تاکید می کند. قوانین سختگیرانه زمانی اعمال می شود که برای رفتن به کارتینگ به علاقه‌مندان رانندگی در مورد ایمنی جاده‌ها و تکنیک های رانندگی قبل از شروع مسیر هر چند بار که علاقمندان احتیاج داشته باشند، در مدت زمان مشخص آموزش داده شود. مدار اسپید پلاس همچنین یکی از استراتژی های شرکت برای ارتقای صنعت نوپای موتوراسپرت (Motorsport) و توسعه قهرمانی مسابقات آینده برای مالزی است.

Opening Hours: Tuesday – Friday 10:00 – ۱۹:۰۰, Saturday & Sunday 09:00 – ۱۹:۰۰
Address: USJ Rest & Restaurant Area, ELITE PLUS Highway, USJ Subang Jaya
Tel: +6012 459 1830پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!