پارک Lembah Kiara

توریست مالزی- اگر شما در نزدیکی منطقه تون دکتر اسماعیل در پتالینگ جایا هستید، ممکن است بخواهید به پارک L Lembah Kiara سری بزنید. این پارک در بین افراد محلی مخصوصا...
توریست مالزی- اگر شما در نزدیکی منطقه تون دکتر اسماعیل در پتالینگ جایا هستید، ممکن است بخواهید به پارک L Lembah Kiara سری بزنید. این پارک در بین افراد محلی مخصوصا در صبح زود و عصرها محبوبیت خاصی دارد. این پارک محلی برای لذت بردن از زیبایی طبیعی طبیعت پس از یک روز طولانی کاری و یا برای فرار از روزمره گی زندگی است.

پارک  Lembah Kiara حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه رانندگی از مرکز خرید وان اوتاما و مرکز Ikano power است. این پارک دارای یک دریاچه بزرگ است که در آن میتوانید به تماشای لاک پشت ها بپردازید. همچنین این پارک دارای راه هایی است که برای پیاده روی ساخته شده اند. این مسیرها به طرف تپه واقع شده اند.

دو مسیر برای پیاده روی در پارک Lembah Kiara در نظر گرفته شده است. یکی از این مسیر هایی که برای پیاده روی در این پارک تعبیه شده حدود یک کیلومتر است و خیلی شیب دار نیست. این مسیر برای کسانی است که ترجیح میدهند پیاده روی آسانی داشته باشند.

مسیر دیگری که برای پیاده روی در نظر گرفته شده است، به طرف تپه با شیب بیشتر و حدود دو کیلومتر است. این مسیر زیباتر و مهیج تر است چون میتوانید در طی این مسیر حیوانات و گیاهان بیشتری را ببینید. همچنین میتوانید درختان میوه ای را ببینید که میوه های آنها در میان شاخ و برگ درخت پنهان شده اند. 

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده + پانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!