CMCO در سلانگور ، KL ، پوتراجایا از ۱۴ اکتبر

توریست مالزی – دولت اعلام کرد که کوالالامپور، سلانگور و پوتراجایا از نیمه شب ۱۴ اکتبر تحت دستور کنترل حرکت مشروط (CMCO) قرار می گیرند. به گزارش نیواستریت تایمز،...
توریست مالزی – دولت اعلام کرد که کوالالامپور، سلانگور و پوتراجایا از نیمه شب ۱۴ اکتبر تحت دستور کنترل حرکت مشروط (CMCO) قرار می گیرند.

به گزارش نیواستریت تایمز، وزیر دفاع داتوک اسماعیل صبری امروز در یک پخش مستقیم گفت ، این تصمیم پس از توصیه وزارت بهداشت پس از ادامه پرونده های کووید – ۱۹ در چندین منطقه در دره Klang یعنی Klang ، Petaling و Hulu Langat گرفته شد.

CMCO از ساعت ۱۲.۰۱ صبح ۱۴ اکتبر تا ۲۷ اکتبر به اجرا در می آید. مسافرت بین منطقه ای در این دوره ممنوع است و کارگران برای انتقال از منطقه ای به منطقه دیگر باید برگه کار یا رضایت نامه کارفرمایان را نشان دهند. اسماعیل صبری گفت که فقط دو نفر از یک خانوار مجاز به بیرون رفتن و خرید لوازم ضروری هستند.

تمام مدارس ، موسسات اینترنشنال، آموزش عالی ،موسسات آموزش مهارت، مهد کودک، پارک های عمومی و پارک های تفریحی و همچنین مساجد و عبادتگاه های غیر مسلمان تعطیل می شوند.

وی خاطرنشان کرد: کلیه فعالیت های ورزشی، تفریحی ، اجتماعی، فرهنگی و عروسی مجاز نیست و مراکز تفریحی و کلوپ های شبانه مجاز به فعالیت نیستند.

با این حال، کلیه فعالیت های اقتصادی در سلانگور ، KL و پوتراجایا می توانند طبق معمول با روش عملیاتی استاندارد دقیق تر (SOP) که به زودی توسط شورای امنیت ملی اعلام می شود ، ادامه یابد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو + 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!