KL Eco Forest Park

توریست مالزی – آیا می خواهید از شلوغی شهر فرار کنید؟ شما می توانید در دل این شلوغی در پارک جنگلی KL Eco به طبیعت پناه ببرید و از...
توریست مالزی – آیا می خواهید از شلوغی شهر فرار کنید؟ شما می توانید در دل این شلوغی در پارک جنگلی KL Eco به طبیعت پناه ببرید و از آن لذا ببرید.

مسیرهای مخفی را طی کنید، روی پل معلق راه بروید، عکس های اینستاگرامی بگیرید و اجازه دهید سمفونی آرامش بخش پرندگان و خش خش برگ ها قلب شما را آرام کند.

این پارک جنگلی درست در کنار یکی از شناخته شده ترین مکان های دیدنی مالزی، برج کوالالامپور (KL Tower) قرار دارد و به عنوان بخشی از جنگل های بارانی استوایی که هنوز در قلب کوالالامپور پابرجاست شناخته شده است، به عنوان ریه سبز شهر عمل می کند و خانه گیاهان و جانوران منحصر به فرد جنگل های بارانی استوایی مالزی است.

ذخیره‌گاه جنگلی ۱۰.۵ هکتاری به‌ترتیب در سال‌های ۱۹۳۴ و ۱۹۵۰ به‌عنوان ذخیره‌گاه حیات‌وحش و پناهگاه پرندگان، با مساحتی حدود ۵ هکتار به‌عنوان حفاظت‌گاه جنگل بکر شناخته شده است. محدوده وسیعی از گیاهان از جمله سرخس، گیاهان کمیاب، علف‌های بامبوی غول‌پیکر، گونه های درختان استوایی عظیم مانند مرانتی، کروئینگ، چنگال و پولای نیز در این جنگل یافت می شود.

بازدیدکنندگان ممکن است دو گونه میمون محلی را که در پارک زندگی می کنند، یعنی ماکاک دم دراز و لنگور نقره ای را ببینند. گونه های دیگری از جانوران که در این منطقه پرسه می زنند شامل پرندگان، مارها و سنجاب ها هستند.

Address: Lot 240, Bukit Nanas, Jalan Raja Chulan, 50250, Kuala Lumpur


Operating Hours: Open daily (8 am – ۵.۳۰ pm)


Admission: MYKAD Holders – RM 10, Non-MYKAD Holders – RM 40 per entry


پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!