MRT: شکاف میان قطعات بتنی بخشی از طراحی این سازه است

توریست مالزی – MRT اعلام کرد، قطعه بتونی در MRT Kajang Line در نزدیکی ایستگاه Kota Damansara سالم و ایمن بوده و شکاف بین سازه ها بخشی از طراحی...
توریست مالزی – MRT اعلام کرد، قطعه بتونی در MRT Kajang Line در نزدیکی ایستگاه Kota Damansara سالم و ایمن بوده و شکاف بین سازه ها بخشی از طراحی است.

به گزارش استار، در بیانیه مشترک روز جمعه (۲۵ سپتامبر)، MRT Corp و Rapid Rail Sdn Bhd – مجری خط ام. آر. تی کجنگ لاین اعلام کرد: بر اساس بازرسی از این بخش ایمن بودن آن را تأیید می کند.

مجری خط ام. آر. تی گفت شکافی که بین دبواره بتنی دیده می شود بخشی از طراحی این سازه است، آنها به مردم اطمینان دادند که هیچ جای نگرانی نیست زیرا خطر جدا شدن دیواره وجود ندارد. همچنین بررسی های منظم بر روی کلیه خطوط ام.آر. تی کجنگ لاین انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که آنها از ایمنی خوبی برخوردار هستند و خطری برای مردم ندارند. شرکت ام. آر. تی از مردم به دلیل نگرانی در مورد این موضوع تشکر کرد.

پیش از این گزارش شده بود که به نظر می رسد یک قطعه بتنی از خط ام. آر. تی در نزدیکی ایستگاه پتالینگ جایا ، کوتا دامنسرا، از بقیه سازه جدا شده و باعث نگرانی عموم شده است. اما طی بازدید از سایت، اعلام شد هنگام عبور قطار این قطعه حرکت نمی کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

9 − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!