OLDTOWN White Coffee قهوه سفید مورد علاقه مالزیایی ها

توریست مالزی – مالزیایی‌ها، به یک چیز افتخار می‌کنند و آن غذا و فرهنگی است که هر روز در آن غرق می‌شویم. یکی از نمادین ترین برندهای نوشیدنی در...
توریست مالزی – مالزیایی‌ها، به یک چیز افتخار می‌کنند و آن غذا و فرهنگی است که هر روز در آن غرق می‌شویم. یکی از نمادین ترین برندهای نوشیدنی در مالزی که به خاطر طعم‌های نرم و خامه‌ای و عطر غنی‌اش معروف است، قهوه سفید OLDTOWN است!

به گزارش کی ال فودی، دانه‌های قهوه معمولی برای مدت طولانی‌تری در دمای بالاتر برشته می‌شوند، در حالی که دانه‌های قهوه در واقع در دمای پایین‌تر برای مدت زمان کمتری برای تولید قهوه سفید برشته می‌شوند! از این رو طعم تلخ کمتری می دهد اما همچنان عطر قوی قهوه را حفظ می کند. اگرچه اکنون انواع مختلفی از قهوه داریم، قهوه سفید هنوز در قلب مردم مالزی جای دارد.

در نهایت، چیزی که OLDTOWN White Coffee را از بقیه متفاوت می‌کند این است که آن‌ها با ترکیب ۳ دانه Arabica, Robusta and Liberica درست می‌شوند، جایی که با شکر برشته شده و ترکیب منحصربه‌فردی از قهوه سفید ۳ در ۱ را تشکیل می‌دهند. بیایید به طیف وسیعی از طعم های مختلف سری محصولات که OLDTOWN ارائه می دهد نگاهی بیندازیم!

اولین چیزی که در سری قهوه سفید آنها وجود دارد بدون شک OLDTOWN White Coffee 3 In 1 Classic است. این یک ترکیب عالی از قهوه سفید اصلی است. در هر جرعه از طعم های نرم و خامه ای آن با رایحه ای بی نظیر لذت ببرید. طعم آن دقیقاً شبیه فنجان قهوه سفید Ipoh است!

OLDTOWN White Coffee 3-in-1 Extra Rich عطر قوی تری نسبت به کلاسیک دارد. قطعاً از نظر طعم و عطر قوی تر و غنی تر است. این قهوه با استفاده از دانه‌های قهوه که در دمای بالا برشته می‌شوند، درست شده است، برای کسانی که میل به یک ‘OOMPH’ اضافی در قهوه‌های صبحگاهی خود دارند، عالی است.

OLDTOWN White 3 in 1 Hazelnut را امتحان کنید. ترکیب غنی قهوه سفید با طعم فندق. ترکیب بدون طعم های خامه ای و آجیلی حس وسوسه انگیزی در دهان ایجاد می کند.

جدای از سری قهوه سفید، OLDTOWN Nan Yang White Coffee O نیز از سری Nanyang وجود دارد. پالت تیره آن با طعم های غلیظ و جسورانه طعم اصیل Kopi O را به شما می دهد.

آخرین اما مطمئنا نه کم اهمیت، سری چای شیر OLDTOWN یکی از مواردی است که شما را شگفت زده خواهد کرد. OLDTOWN Teh Tarik، یک طعم کلاسیک مالزیایی با تعادل خوبی از شیرینی و خامه شما را به روزهای خوب با طعم ‘ماماک’ محلی خود می برد.

 


پاسخی ارسال کنید

*

*

ده + نوزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!