Pulau Jerejak جزیره ای خیره کننده برای یک سفر عاشقانه

توریست مالزی – بسیاری از ما یک سفر عاشقانه را برنامه ریزی کرده بودیم اما همه گیری بیماری کووید – ۱۹ در برنامه های سفر ما اخلال ایجاد کرد....
توریست مالزی – بسیاری از ما یک سفر عاشقانه را برنامه ریزی کرده بودیم اما همه گیری بیماری کووید – ۱۹ در برنامه های سفر ما اخلال ایجاد کرد.

به گزارش SAYS، خبر خوب این است که با سفرهای بین ایالتی که اکنون مجاز است، ما می توانیم سرانجام یک سفر عاشقانه در داخل مالزی را در نظر بگیریم! فقط چند دقیقه با قلب پنانگ یک مکان خیره کننده فاصله دارد و برای زوج ها کاملاً مناسب است.

Pulau Jerejak یک جزیره کوچک در ساحل شرقی پنانگ است و چندین استراحتگاه مجلل را در خود جای داده است. در اینجا ، شما می توانید در تعداد بی شماری از مکانهای زیبا از خود عکس بگیرید.

قبلا یک زندان نظامی در جزیره واقع شده بود و طبق گفته برخی از افراد محلی آن را ‘آلکاتراز مالزی’ می نامیدند. اما این جزیره دستخوش تغییر و تحول کامل شده و اکنون یک مقصد گردشگری پر جنب و جوش و سرزنده است.

برخی از جاذبه ها شامل یک باغ LED رنگارنگ، راه پله به آسمان و حتی چند لانه بزرگ پرندگان است. چه احتیاجی به سفر به بالی است وقتی می توانید به Pulau Jerejak بروید؟

علاوه بر این، شما همچنین می توانید فعالیت های سرگرم کننده دیگری مانند جنگل نوردی را انتخاب کنید یا آرام بنشینید و از یک نمایش زنده لذت ببرید.

چندین آژانس مسافرتی مختلف، بسته تور با راهنما را در اطراف جزیره ارائه می دهند و شما می توانید در مسیرهای جنگلی پیاده روی کنید و در مکان های تاریخی مانند پناهگاه جنگ قدیمی و یادبود نیروی دریایی روسیه متوقف شوید.

یک نمایش آتش بازی در شب توسط اقامتگاه جزیره جرجاک برگزار می شود و بازدید از آن برای عموم آزاد است. با این حال، این استراحتگاه در حال حاضر تعطیل است و فقط در ماه اوت فعالیت خود را از سر می گیرد.

بهترین قسمت این است که هزینه سفر دو طرفه با کشتی به جزیره، کمتر از ۲۰ رینگت است و بچه های زیر شش سال رایگان سوار کشتی می شوند.

با رفتن به اسکله Pulau Jerejak در Bayan Lepas می توانید به این جزیره بروید. که در جنوب پل پنانگ است و تقریباً ۱۵ دقیقه با پای پیاده از بازار کوئینزبای فاصله دارد.

اولین کشتی به جزیره در ساعت ۶.۳۰ صبح حرکت می کند و آخرین قایق در ساعت ۱۲.۳۰ صبح به سمت Bayan Lepas حرکت می کند. با رسیدن به Pulau Jerejak، اسکله ای به رنگ رنگین کمان از شما استقبال می کند.

به نظر می رسد وقت آن رسیده است که با شریک زندگی خود به پنانگ سفر کنید!


پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + هفده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!