آب معدنی قابل اعتماد در مالزی

توریست مالزی – هرچند اعلام شده آب لوله کشی Klang Valley قابل شرب است اما بیشتر مردم از آب معدنی استفاده می کنند.  اگر بخواهید از دردسر بیرون رفتن...
توریست مالزی – هرچند اعلام شده آب لوله کشی Klang Valley قابل شرب است اما بیشتر مردم از آب معدنی استفاده می کنند.  اگر بخواهید از دردسر بیرون رفتن و خرید آب خلاص شوید، و آن را برایتان بیاورند چه؟
در اینجا لیست شرکت هایی که خدمات تحویل آب را ارائه می دهند، به شما معرفی می کنیم:
۱- Happy Water
Happy Water ظروف ۵ گالنی (۱۸.۹ لیتری) آب را ارائه می دهد که مناسب سیستم آبسردکن HappyWater است. ظرف ۳ گالنی هم هست که می توان راحتتر آن را جابجا کرد. علاوه بر این، می توانید لیوان های آب (باسر پلاستیکی یک بارمصرف)، و بطری های آب ۰.۵ و ۱.۵ لیتری هم سفارش دهید. برای آبسردکن HappyWater هم، هر سه ماه یک بار مهندس تعمیرات برای سرویس و پاکسازی آن به شما مراجعه می کند.
زمان تحویل: ۲۴ ساعت پس از سفارش
تلفن: +۶۰۳۴۰۴۳۴۰۹۰
وب سایت: happywater.my
۲- Water Express (فقط در منطقه Klang Valley)
دستگاه های تصفیه آب Water Express در دو نوع آشپزخانه ای و ایستاده ارائه می شوند و از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب خانگی یا اداری استفاده می کند. می توانید از پکیج ۸۰رینگیتی برای دستگاه تصفیه آب و ۸ رینگیت برای هر ظرف ۵ گالنی آب استفاده کنید یا دستگاه تصفیه آب رایگان و ۶۰بطری آب هریک به قیمت ۹ رینگیت. سفارش آنلاین بوده و هزینه تحویل ندارد.
زمان تحویل: حداکثر ۲۴ ساعت پس از سفارش
تلفن: +۶۰۱۹۲۱۲۹۸۳۳
وب سایت: Thewaterfilter.com.my
۳- Spritzer
Spritzer د نوع دستگاه تصفیه آب دارد: آب سرد یا آب سرد و گرم باهم. ظروف ۵.۵ تا ۹.۵ لیتری آب معدنی و آب معمولی Spritzer برای هر دو دستگاه مناسب است. فقط توجه کنید که باید حداقل خریدتان ۱۰۰ رینگیت (بدون درنظر گرفتن GST6%) باشد و تحویل بسته به محل زندگی شما، رایگان خواهد بود.
زمان تحویل: ظرف مدت ۷ روز کاری. سفارشاتی ساعت ۳ عصر، روز بعد ارسال خواهند شد. در روزهای تعطیل هم تحویل انجام نمی گیرد.
تلفن: ۱۸۰۰۸۸۳۱۱۱
وب سایت: spritzer.com.my
۴- Agies
این شرکت دستگاه های تصفیه آب متنوع خانگی و اداری دارد: top loading، bottom loading و direct piping. برای مدل top-loading، ظروف آب اسمز معکوس ۵ گالنی این شرکت مناسب است. این شرکت علاوه بر خدمات تحویل آب، خدمات تعمیراتی و قطعات یدکی را هم ارائه می دهد.
زمان تحویل: تماس بگیرید
تلفن: +۶۰۱۱۲۸۱۶۶۸۶۰
وب سایت: compeer.my/water-delivery

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!