آخرین اطلاعات مربوط به آب و هوای مالزی را چطور بیابیم ؟

توریست مالزی- هر کجای مالزی که هستید، اپلیکیشن RakanMET این امکان را به شما می دهد تا اطلاعات و به روز رسانی ها را در مورد آب و هوا...
توریست مالزی- هر کجای مالزی که هستید، اپلیکیشن RakanMET این امکان را به شما می دهد تا اطلاعات و به روز رسانی ها را در مورد آب و هوا به اشتراک بگذارید. هدف اپلیکیشن RakanMET ارائه اطلاعات دقیق و سریع به عموم مردم جهت اطمینان از آمادگی بیشتر آنها برای مقابله با شرایط بد آب و هوایی می باشد.

وزیر علوم، فناوری و نوآوری مالزی، داتوک سری ویلفرد مدیوس تانگاو گفت، که این اپلیکیشن توسط این وزرات و از طریق اداره هواشناسی مالزی ایجاد شده است. کاربران با آپلود اطلاعات در اپلیکیشن می توانند حوادث مربوط به آب و هوا را در مناطق خود گزارش کنند.

مامورین اداره هواشناسی مالزی معتبربودن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده را تایید میکنند تا اطمینان حاصل شود که فقط اطلاعات واقعی به مردم میرسد. وی گفت، این کار برای جلوگیری از ارسال اطلاعات جعلی بر روی اپلیکیشن از طرف افراد غیر مسئول انجام میشود.

RakanMET دومین اپلیکیشنی است که بعد از my Cuaca که در سال ۲۰۱۵ برای ارائه آخرین اطلاعات مربوط به آب و هوا در اختیار عموم قرار گرفت.

منبع: استار

پاسخی ارسال کنید

*

*

19 + 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!