بازار ویژه ولنتاین

توریست مالزی- رفتن به کافی شاپ و رستوران های فانتزی و روزبعد یک فیلم در شبکه اجتماعی؟ آیا همه‌ی برنامه شما برای جشن ولنتاین این است؟ پیشنهاد می کنیم...
توریست مالزی- رفتن به کافی شاپ و رستوران های فانتزی و روزبعد یک فیلم در شبکه اجتماعی؟ آیا همه‌ی برنامه شما برای جشن ولنتاین این است؟ پیشنهاد می کنیم که این جشن عشاق را زودتر و متفاوت‌تر در روز شنبه ۱۰ فوریه در بازار ویژه ولنتاین که توسط  میکراند کو (Makers & Co) و مدرسه‌ی جایا وان (School by Jaya One) برگزار می شود، جشن بگیرید. در مراسم دوستیابی لایف ریسنت اسپید (Life Reset’s speed)  شرکت کنید و نیمه خود را پیدا کنید. البته این مراسم برای افراد بالای ۳۵ سال است.

خود را برای رقص سویینگ با همراهتان در لیندی کی ال (LindyKL’s) آماده کنید. فضا با موزیک جاز و اجرای آلیا میشل الکین (Alia Michele Elkine)، بورلی ماتویال (Fabian Mark Peter) و فابیان مارک پیتر(Fabian Mark Peter) و آب جوی تپس بار (TAPS Beer Bar) رمانتیک تر می شود.

اگر شما فراموش کرده اید که گل تهیه کنید، به دنبال خانم هایی از ویچ کرافت پروجکت (WhichKraft Projekt) باشید که به شما در این مورد کمک می کنند و یا می توانید از دیگر شرکت کننده ها که حدود ۴۰ نفر هستند، هدیه ای تهیه کنید.

Address: Jaya One, 72A Jalan Universiti, 46200 Selangor
Opening hours: Daily, 10am-10pm


پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − هشت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!