تأثیر نوع صبحانه بر افزایش و یا کاهش جذابیت جنسی

توریست مالزی – یک مطالعه نشان می‌دهد که “زنان بیشتر به مردانی تمایل دارند که در بشقاب صبحانه‌شان پروتئین دارند تا مردانی که روز را با نان و مربا...
توریست مالزی – یک مطالعه نشان می‌دهد که “زنان بیشتر به مردانی تمایل دارند که در بشقاب صبحانه‌شان پروتئین دارند تا مردانی که روز را با نان و مربا شروع می‌کنند. مردانی که کربوهیدرات‌های تصفیه شده بیشتری که در نان سفید و شیرینی‌ها و آب میوه یافت می‌شود مصرف می‌کنند، جذابیت مردانه کمتری دارند. این امر در مورد زنان نیز صادق است.”

به گزارش دویجه وله به نقل از به گزارش نشریه بریتانیایی سان، کارشناسان دانشگاه مونپلیه در فرانسه می‌گویند که غذاهای ناسالم باعث ایجاد تغییرات ظریف در چهره افراد بلافاصله پس از خوردن غذا و همچنین افزایش وزن در طولانی‌مدت می‌شود. در این مطالعه، متخصصان تأکید کردند که نوع صبحانه‌ای که قبل از عکاسی چهره مصرف می‌شود، تأثیر قابل توجهی بر جذابیت زنان و مردان دارد.

این احتمال بر روی ۱۰۲ زن و مرد فرانسوی که از نظر جذابیت ظاهری تقریباً برابر بودند، آزمایش شد. عکس‌های پاسپورتی که دو ساعت پس از صرف صبحانه گرفته شده بود، توسط ۲۵۰ غریبه در خیابان رتبه‌بندی شدند. نتایج نشان داد: «مردانی که صبحانه پروتئینی مصرف می‌کردند از نظر زنان جذاب‌تر به نظر می‌رسیدند، اما صبحانه‌ با کربوهیدرات بالا، جذابیت چهره را در هر دو جنس کاهش می‌داد.»

صبحانه انگلیسی که معمولاً دارای بیکن، تخم مرغ، سوسیس، قارچ، گوجه‌فرنگی و لوبیا پخته شده با یک تکه نان تست است، دارای کمترین میزان قند است و احتمالا جذابیت شما را افزایش می‌دهد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!