مرکز پزشکی پارک سیتی (Parkcity Medical Centre)

توریست مالزی- مرکز پزشکی پارک سیتی در دسامبر۲۰۱۲ شروع به کار کرد، این مجموعه پزشکی زیر مجموعه شرکت عظیم سیم داربی (Sime Darby) است که در حال حاضر و...
توریست مالزی- مرکز پزشکی پارک سیتی در دسامبر۲۰۱۲ شروع به کار کرد، این مجموعه پزشکی زیر مجموعه شرکت عظیم سیم داربی (Sime Darby) است که در حال حاضر و پس از ادغام با شرکت رمزی استرالیا (Ramsay Sime Darby Health Care Group) استرالیا به عنوان گروه بهداشتی رمزی سیم داربی (Ramsay Sime Darby Health Care Group) شناخته می شود.

این مرکز پزشکی در کنار محیط طبیعی سرسبزو در محدوده دسا پارک سیتی (Desa Park City) در بندرمنجالارا کپونگ (Bandar Manjalara Kepong) قرار دارد. یکی از اهداف تاسیس این مرکز پزشکی ارایه خدمات پزشکی به زنان، کودکان و رسیدگی به سلامت سالمندان است. این مرکز به عنوان یک مرکز تخصصی بر روی انکولوژی پستان (breast oncology)، بیماری های حوزه کودکان (child development) و درمان بیماری های مزمن مانند دیابت (diabetes) تمرکز دارد.

امکانات این مجموعه شامل چندین طبقه برای کلینیک سرپایی و خدمات تشخیصی پیشرفته، اتاق عمل، بخش مراقبت های ویژه و سوئیت های آندوسکوپی است.

این مجموعه در بخش آی پی سی (International Patients Centre (IPC)) برای گردشگران پزشکی خدمات بی نظیری ارایه می کند. این خدمات شامل برنامه ریزی قرار ملاقات، کمک به ترتیب سفر و ویزا، مسکن، نقل و انتقال فرودگاهی، ارجاع پزشکی و خدمات ترجمه برای زبان های مختلف است.

علاوه بر شعبه پارک سیتی، مجموعه سیم داربی همچنین دو بیمارستان خصوصی در سوبانگ جایا (Subang Jaya) و آرا دامنسرا (Ara Damansara) دارد.

 

Address: No. 2, Jalan Inti Sari Perdana,, Desa ParkCity,, 52200 Kuala Lumpur


Website: pmc.ramsaysimedarby.asia


پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!