مشارکت

توریست خود را متعلق به شما و همه ایرانیان می داند و می کوشد افزون بر اطلاع رسانی، تریبونی برای انعکاس موضوعات مورد علاقه ی هم میهنان خود باشد. از همین روست که از مشارکت کسانی که علاقه‌مند به همکاری در زمینه های خبر، گزارش، مقاله، عکس و … استقبال می‌نماید.

بدیهی است شما می‌توانید بسیاری از رویدادهای پیرامون خود را به خبری فراگیر بدل نمایید و از طریق انعکاس در توریست، آن را به اطلاع دیگر هم میهنان‌تان در سراسر جهان برسانید.

خبر، مقاله، داستان یا هر نوع مطلب دیگری را که نوشته اید، با نگارش فارسی و فرمت Word، به آدرس [email protected]  ارسال کنید. امیدواریم که در نگارش مطالب‌تان نکات زیر رعایت شده باشد و انتشار آن را برای ما میسر سازد.

پیش از هر چیز به نگارش فارسی توجه داشته باشید. پرمعناترین مفاهیم اگر به زبانی ساده، روان و زیبا نوشته نشوند، خواننده ای نخواهند داشت. اگر متنی را ترجمه کرده‌اید یا در نگارش متن خود از متون دیگر بهره گرفته‌اید، برای ارج گذاری به اثر اصلی، منبع را ذکر نمایید و متن زبان مرجع را نیز به همراه مطلب خود ارسال کنید.

مطالب غیرموثق به ویژه شایعات، حرمت و اعتبار نگارنده، انتشاردهنده و خواننده را مخدوش می‌کند. از ارسال مطالبی که از درستی آن‌ها اطمینان ندارید، پرهیز کنید.

به این نکته توجه نمایید که احترام گذاشتن به عقیده، مذهب، فرهنگ و ملیت دیگران، برترین ویژگی یک انسان فرهیخته و دقت در پرهیز از توهین به دیگران، مسوولیت هر نگارنده‌ای است.

ما در انتشار اطلاعیه‌ها و بیانیه‌های گروه‌های مختلف، صنفی یا فرهنگی محدودیتی نداریم، اما اهمیت و فراگیری موضوع، عامل انتخاب و انتشار آن‌ها خواهد بود. در صورتی که مطلب خود را به رسانه‌های دیگر نیز ارسال کرده‌اید، به این موضوع اشاره نمایید.

امیدواریم با همراهی شما، ارتباطی پویاتر با جامعه‌ی ایرانیان داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
^
error: Content is protected !!