معرفی ۶ رستوران جدید در کوالالامپور و سلانگور

رستوران های پیشنهادی ما به شما در ماه اکتبر
۱. Sion Dining

Sion Dining

وقتی یک سر آشپز ژاپنی که عاشق غذاهای اسپانیایی, سویسی و همچنین مرلین مونرو است تصمیم می گیرد که یک رستوران باز کند نتیجه اش چه خواهد شد؟یک رستوران زیبا و فریبنده با غذاهای فوق العاده که همه از خوردن آنها حسابی لذت می برند ! … بیشتر بخوانید.

 

۲. Closer Kitchen & Espresso Bar

7. Closer
کافه ای روشن و نورگیر پوشیده با گلدان های سبز که چیدمان و طراحی هندسی داخلی اش آنرا از بقیه جاها متمایز کرده است. پیج و استن, مالکین این کافه در طراحی منوی کافه نیز با دقت برنامه ریزی کرده اند…. بیشتر بخوانید.

 

۳. Bean Brothers

9. Bean Brothers
این کافه ی کره ای در کوچه پس کوچه های منطقه سان وی دامنسرا قرار دارد. آنچه در نظر اول هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد ظاهر این کافه است که شبیه یک انبار دو طبقه وسیع با چیدمانی منحصر بفرد می باشد… بیشتر بخوانید.

 

۴. Prezzo

10. Prezzo
این رستوران ایتالیایی ماه گذشته در منطقه تلاوی بنگسر افتتاح شده است. در این رستوران به جز غذاهای کلاسیک ایتالیایی مانند پیتزا و سالاد های منحصر بفرد بروی نان های پهن, غذاهای دیگری همچون پری چیکن و کرم بروله نیز سرو می شود… بیشتر بخوانید.

 

۵. Slappy Cakes

11. Slappy Cakes
از پورتلند به پابلیکا : این رستوران آمریکایی که به خاطر سرو صبحانه و برانچ شهرت دارد اولین شعبه خود را ماه گذشته در مالزی افتتاح کرد. یکی از ایده های بسیار جالب این رستوران امکان درست کردن پنکیک توسط مشتریان است….بیشتر بخوانید.

 

۶. Koosh Koffez

12. Koosh Koffeez
کافه ای شاد و رنگارنگ با مبل های مخملی, دیوارهایی پوشیده از کاریکاتور های خوانندگان هیپ هاپ و منویی متنوع و خوشمزه…بیشتر بخوانید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!