گوش دادن گروهی به موسیقی با قابلیت Spotify Group Session

توریست مالزی – از این پس با قابلیت Group Session اسپاتیفای می‌توانید با دوستان و اعضای خانواده خود، به صورت گروهی به آهنگ‌ها گوش دهید. به گزارش گجت نیوز،...
توریست مالزی – از این پس با قابلیت Group Session اسپاتیفای می‌توانید با دوستان و اعضای خانواده خود، به صورت گروهی به آهنگ‌ها گوش دهید.

به گزارش گجت نیوز، اگر تا به حال نمی‌توانستید با دوستانتان به صورت آنلاین به گوش دادن موسیقی‌های پلتفرم اسپاتیفای بپردازید، اکنون قادر به انجام آن هستید. همه‌ی این‌ها به لطف قابلیت جدیدی به نام Spotify Group Session است. اسپاتیفای در ماه می از این ویژگی رونمایی کرده بود، اما تا به امروز فقط کاربرانی قادر به استفاده از قابلیت Group Session‌ اسپاتیفای بودند که در یک مکان قرار داشته باشند.

آموزش کار با قابلیت Group Session اسپاتیفای
اسپاتیفای در یک پست وبلاگی، این ویژگی را در آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن خود معرفی کرد. هرچند این ویژگی هنوز در مرحله آزمایشی است، اما در هر صورت به کاربران Spotify Premium در سراسر جهان اجازه می‌دهد پلی لیست مشترک داشته باشند یا با یکدیگر به پادکست‌ها گوش دهند.

فرقی نمی‌کند چقدر از اعضای خانواده یا دوستان خود دور هستید، شما می‌توانید در کنار یکدیگر به صورت آنلاین آهنگ‌ها را در اسپاتیفای گوش کنید. محتوا برای تمام کاربرانی که شما انتخاب می‌کنید یکسان است. بنابراین شما می‌توانید در یک لحظه، به یک آهنگ مشترک گوش دهید.

قابلیت Group Session اسپاتیفای
هر کسی با قابلیت Group Session اسپاتیفای می‌تواند پخش را کنترل کند. این یعنی امکان پخش، توقف، رد کردن آهنگ و انتخاب آهنگ‌ها را در اختیار داشته باشد. اگرچه برای هماهنگی با یکدیگر، باید از یک اپلیکیشن پیام‌رسان دیگر استفاده کنید؛ زیرا اسپاتیفای فاقد ویژگی چت داخلی است. برای استفاده از این ویژگی با دوستان خود به صورت آنلاین، مراحل زیر را دنبال کنید:

اسپاتیفای را باز کنید و یک موسیقی را پخش کنید.
روی منوی Connect در سمت چپ گوشه پایین صفحه کلیک کنید.
روی گزینه‌ی Start a Group Session کلیک کنید.
لینک دعوت را با دوستانی که قصد دارید به صورت آنلاین با آن‌ها به آهنگ گوش دهید بفرستید.
در حال حاضر حداکثر ۵ نفر می‌توانند به صورت گروهی در اسپاتیفای به موسیقی‌ها گوش دهند. با این حال این ویژگی همانطور که گفته شد در حالت آزمایشی قرار دارد و انتظار می‌رود در طول زمان، پیشرفته‌تر نیز شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

17 − 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!