اشتیاق تماشاگران برای تماشای تریلر اسکویید گیم ۲ در برزیل

توریست مالزی – اولین تیزر فصل دوم اسکویید گیم، توسط نتفلیکس در تودوم برزیل نمایش داده شد. ببیش از دو سال از پخش سریال درام و هیجانی بازی هشت...
توریست مالزی – اولین تیزر فصل دوم اسکویید گیم، توسط نتفلیکس در تودوم برزیل نمایش داده شد.

ببیش از دو سال از پخش سریال درام و هیجانی بازی هشت پا – Squid Game – محصول کشور کره جنوبی توسط شبکه نتفلیکس می‌گذرد. فصل اول این سریال با موفقیت گسترده تجاری و کسب جوایز متعدد در جشنواره‌های جهانی رکورد جدیدی برای سینمای کره و نتفلیکس بود. موفقیت این سریال به حدی زیاد بود که بازیگران اصلی آن وارد مرحله جدیدی از زندگی شغلی و شخصی خود شدند و هواداران فراوانی از تمام سنین یافتند.

در حالی که خیلی از هواداران سریال از تماشای آن در خانه خود نهایت لذت را بردند، گروهی از هواداران ماجراجو تنها به تماشای آن بسنده نکردند و نمونه‌های متعددی از این بازی را در واقعیت اجرا کردند. البته بدون مرگ و خونریزی.

Hwang Dong-hyuk کارگردان این سریال در کنفرانس خبری اعلام کرد که فیلمبرداری فصل دوم در سال ۲۰۲۳ به انجام خواهد رسید و سریال در سال ۲۰۲۴ از نتفلیکس پخش خواهد شد.

فصل دوم برای آنکه بتواند با فصل اول رقابت کند، باید یک شاهکار باشد. فصل اول ظرف ۲۸ روز، یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ساعت بیننده را برای نتفلیکس به ارمغان آورد. نامزدی ۱۴ جایزه جشنواره امی و کسب ۶ جایزه برتر این جشنواره موفقیت تجاری اسکویید گیم را کامل کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 − 8 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!