این نقطه پنهان در KL دارای بیش از ۳۰۰ نوع آبجو منحصر به فرد است با پیتزاهای ناپل

توریست مالزی – Well Craft در سری هارتاماس جایی است که می توانید با بیش از ۳۰۰ نوع آبجو از سراسر جهان، طعم مورد علاقه خود را انتخاب کنید....
توریست مالزی – Well Craft در سری هارتاماس جایی است که می توانید با بیش از ۳۰۰ نوع آبجو از سراسر جهان، طعم مورد علاقه خود را انتخاب کنید. یا به کارکنان خوش برخورد Well Craft اجازه دهید تا بهترین مورد را فقط برای شما انتخاب کنند!

به گزارش کی ال فودی، قطعاً باید آبجوهای دست ساز پرفروش را در اینجا امتحان کنید. اگر به دنبال کمی شیرینی هستید، Deep Creek Gemini Chocolate Milk Stout برای شما مناسب است. جدا از آن، Well Craft دارای Smoke ‘n Roll است کسانی که هوس کمی طعم ترش می کنند، باید Deep Creek Berrylicious Sour را امتحان کنند. درست مانند آب میوه مخلوط توت، این ترکیب عالی ترش و شیرین است.

چه چیزی بهتر از یک تکه پیتزای خانگی ایتالیایی، فاهیتای مکزیکی و تاکوی خنک با یک آبجو خنک است؟ Well Craft نه تنها بیش از ۳۰۰ نوع از آبجو از سراسر جهان را برای شما به ارمغان می آورد، بلکه غذاهای بین المللی را نیز به شما ارایه می دهد. پیتزاهای ناپلی آن را از دست ندهید. علاوه بر این،می توانید طیف گسترده ای از غذاهای مکزیکی را امتحان کنید.

Well Craft فجیتاهای داغ، ناچو و حتی تاکوهای گوشت گاو را با سبزیجات نرم و ترد مخلوط می‌کند. آنها فقط از گوشت های درجه یک برای تمام غذای خود استفاده می کنند و اطمینان حاصل می کنند که همه چیزهایی که سرو می شود با آبجوهای عالی آنها برابری می کند.

فرقی نمی‌کند برای مجموعه خیره‌کننده‌ای از آبجوهای دست‌ساز اینجا هستید، از پیتزاهای ناپلی لذت می‌برید یا سر میز بیلیاردشان سرگرم می‌شوید (آیا اشاره کردیم، آنها یک آرایشگر هم در فروشگاه دارند!) – خب کرافت همه چیز دارد.

Address: 20, Jalan 28/70a, Desa Sri Hartamas, 50480 Kuala Lumpur.


Hours: (DAILY) 12PM – ۲AM | Closed Mondays


Status: Non-Halal


پاسخی ارسال کنید

*

*

14 + شانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!