بازار امکورپ  (Amcorp Mall )

توریست مالزی- بازار امکورپ  در نزدیکی فست فود ای اند دبلیو (A & W fast-food) در پرسیاران بارات (Persiaran Barat)، جالان تیمور (Jalan Timur) واقع است. پاساژ امکورپ در...
توریست مالزی- بازار امکورپ  در نزدیکی فست فود ای اند دبلیو (A & W fast-food) در پرسیاران بارات (Persiaran Barat)، جالان تیمور (Jalan Timur) واقع است.

پاساژ امکورپ در مقایسه با همتایانش از جمله پاساژهای لوکس با برندهای خیلی خاص و فانتزی نیست، اما متقاضیان خودش را دارد. در طول تعطیلات آخر هفته، جمعیت زیادی برای خرید و استفاده از فضای این بازار مراجعه می کنند. در طبقه همکف غرفه های مختلف به عرضه محصولات خود مشغول می شوند و می توان گفت یکی از معدود بازارهایی است که می توان طیف گسترده ای از اقلام، قدیمی و عتیقه و همچنین مدرن در آن یافت.

از جمله مغازه های امکورپ می توان به  آن لیمیتد تویز (Ultimate Toys)، کا فی دیان (Ka Fei Dian)، کلبه خلاق (Creative Cottage)، عتیقه فروشی ها (Antiques and Collectibles) اشاره کرد.

این بازار همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است. پاساژ امکورپ در چند قدمی ایستگاه ال آر تی تامان جایا (Taman Jaya station، LRT) قرار دارد.

Opening Hours: Daily, 10:00 – ۲۲:۰۰


Address: 18, Pesiaran Barat, Off Jalan Timur, 46200 Petaling Jaya


Tel: (603) 7958 5319


پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!