برترین رستوران‌های رومانتیک کوالالامپور

اگر به دنبال یک رستوران رومانتیک برای صرف غذا و داشتن اوقاتی لذت بخش می‌گردید در این مطلب با ما همراه باشید.
در اینجا به معرفی برترین رستوران‌های رومانتیک منطقه کلانگ ولی  می‌پردازیم:

۱- Marini’s on 57– برج های پتروناس

mainslider_6

همانطور که از نام آن پیداست، این رستوران بسیار زیبا در طبقه ۵۷ برج شماره ۳ پتروناس قرار دارد و از آن بالا می‌توانید منظره بسیار زیبای کوالالامپور را تماشا کنید. این رستوران با داشتن منظره خارق العاده، غذاهای بسیار لذیذ و روشنایی با نور شمع بی‌شک لحظات بسیار خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

 

۲- La Risata– امپنگ

cover_la_risata_ampang

رستوران La Risataبا دارا بودن فضای بسیار راحت غذاهای مقوی و لذیذ ایتالیایی را برای شما سرو می‌کند و دکور قدیمی به سبک ایتالیایی این رستوران آن را به محل ایده‌آلی برای گذراندن یک شب زیبا تبدیل کرده است. امتحان کردن تیرامیسوی این رستوران را فراموش نکنید.

 

۳- Bistro a Table– پتالینگ جایا

bistro a table

شاید جالب باشد که بدانید Bistro a Tableبه زبان فرانسوی به معنی ” به سمت میز” یا “To the table” است. واژه‌ای که در زبان فرانسه برای جمع شدن دوستان و اعضای خانواده به دور یک میز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رستوران محل مناسبی برای لذت بردن از غذاهای مدرن و لذیذ فرانسوی است و فضای رومانتیکی آن نیز زبانزد است.

 

۴- Acme Bar & Coffee– کوالالامپور

acme bar

اولین چیزی که با مراجعه به این محل توجه شما را جلب خواهد کرد ورودی بسیار زیبای آن است که با گل‌های زیبا تزئین شده است. این رستوران ظاهری بسیار مدرن دارد و در دکور آن از آهن و شیشه استفاده زیادی شده است. البته از لذیذی غذاهای این رستوران نباید به راحتی گذشت.

 

۵- Leonardo’s– خیابان بانگکونگ

leonardo-2

فضای داخلی این رستوران بسیار راحت و دنج بوده و بر دیوارهای آن آثار هنری نصب شده است. نورپردازی در این رستوران به طرز ماهرانه‌ای انجام شده و علاوه بر غذاهای لذیذ، شراب این رستوران نیز باید حتما امتحان شود. لئوناردو یک رستوران بسیار مناسب برای گذراندن یک شب زیبا با معشوقه‌تان است.

 

۶- The Hill– دامنسرا

the-hill00

رستوران The Hillمکان بسیار خوبی برای صرف غذا و گپ و گفت با عزیزانتان است. از این رستوران منظره بسیار زیبای کوالالامپور را خواهید داشت. محیط زیبا و غذاهای لذیذ این رستوران را به یکی از بهترین رستوران‌های رومانتیک کلانگ ولی تبدیل کرده است.

 

۷- Prime– کی ال سنترال

prime

در این رستوران می‌توانید یکی از لذیذترین استیک‌های مالزی را نوش جان کنید و چه بهتر که این اتفاق به همراه فردی صورت بگیرد که ارزش ویژه‌ای برایتان دارد. صندلی‌های بسیار زیبا و دکور بسیار شیک و همچنین فضای صمیمی و آرام این رستوران را به یکی از برترین رستوران‌های رومانتیک تبدیل کرده است.

 

۸- Le Midi– مرکز خرید بنگسر

LeMidi-BSC

چشم‌انداز زیبای کوالالامپور یکی از ویژگی‌های مهم این رستوران است و به این ویژگی باید دکور زیبا، فضای دلچسب و غذای لذیذ را نیز اضافه کرد. اگر رویدادی عاشقانه در پیش دارید رفتن به این رستوران را حتما در گزینه‌های خود لحاظ کنید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!