تشریح مراحل طرح ملی بهبود مالزی

توریست مالزی – فاز یک برنامه بهبود ملی (NRP)، که قرار بود دوشنبه (۲۸ ژوئن) پایان یابد، تمدید شد. محی الدین یاسین، نخست وزیر مالزی گفت: برای انتقال به...
توریست مالزی – فاز یک برنامه بهبود ملی (NRP)، که قرار بود دوشنبه (۲۸ ژوئن) پایان یابد، تمدید شد.

محی الدین یاسین، نخست وزیر مالزی گفت: برای انتقال به فاز دو تعداد موارد کووید۱۹ در کشور باید زیر ۴۰۰۰ مورد باشد. من می خواهم بگویم که از این به بعد، ما آن را MCO نمی نامیم، اما می گوییم در یک مرحله از طرح بهبود ملی (NRP) هستیم.

وی افزود: ما هنوز در مرحله اول NRP هستیم و این مرحله تا زمانی که به کمتر از ۴۰۰۰ مورد ابتلای جدید برسد، ادامه خواهد داشت. مرحله اول آزمایش مقاومت کشور است تا بتواند همه مراحل NRP را به راحتی طی کند.

در ۱۵ ژوئن، محی الدین طرح بهبود ملی NRP را معرفی کرد که دارای چهار مرحله است. برای امکان انتقال به فاز دو، متوسط ​​موارد روزانه کووید باید به زیر ۴۰۰۰ کاهش یابد، سیستم بهداشت عمومی باید از مرحله بحرانی از جمله میزان استفاده از تخت در ICU ها به سطح متوسط ​​باز گردد و ۱۰٪ از جمعیت دو دوز تزریق واکسن دریافت کرده باشند.

فاز سه، اگر متوسط ​​موارد روزانه کووید به زیر ۲۰۰۰ کاهش یابد، اجرا می شود. پیش بینی می شود که فاز ۳ تا اگوست ادامه داشته باشد، در حالی که انتظار می رود انتقال به فاز چهارم تا اواخر اکتبر ۲۰۲۱ محقق شود.

محی الدین در مورد شیوع کووید -۱۹ در سلانگور گفت: دولت توجه ویژه ای به ایالت دارد زیرا تعداد روزانه موارد بالاتر از ۲۰۰۰ است. مقررات منع آمد و شد شدید (EMCO) که تاکنون اعمال شده در هر منطقه از ایالت با سختگیری بیشتری اجرا می شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده − چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!